bugün

Tamam ulan, tamam, yürüyen merdivenin solunda dur belki solu sağından hızlı çıkıyodur, tamam sıramı kap otobüs kuyruğunda belki ayakta duracak gücün yoktur, tamam kırk derece sıcakta pardesü giyip ter kokut her yeri belki güneş alerjin vardır, tamam ben hakkımı aramak için sokağa çıkıp slogan attığımda yarın işe gidicez diye bağır bana belki çok az uykuyla çalışıyosundur, tamam sen kutlama yaptığında kornalara bas sabaha kadar belki coşkuya muhtaçsındır, tamam ben otobüste yolda falan kahkaha atınca ayıp diye bana kız belki cenazen vardır, tamam sen kandırıldık diyeni affet ama hırsızlık yapanın eli kesilsin de belki çocuğunu hırsızlar öldürmüştür, tamam sen çöpünü yere at belki sokaklar sana göre böyle daha güzeldir, tamam sen tüm insani değerlerin alınıp yerine köprü ve otoban yapılıyo diye sevin belki asfalta betona aşıksındır, tamam sen hep anlaşılmayı ve haklı bulunmayı bekle belki haklısındır.
Ama bırak da bunlardan rahatsız olayım... Olmaz mı? Lütfen... Sadece rahatsız olma hakkımı istiyorum, olmaz mı? He?