bugün

(bkz: gazi üniversitesi teknik eğitim fakültesi)
Sevdiği kıza duygularını iletecek olan ve günün önemine göre değişiklik yapan öğrencidir. Dersten sonra nişana nikaha düğüne gitmek zorunda da kalmış olabilir.
özel üniversite öğrencisidir. polo marka siyah ceket, ceketin arması sarı. cepte de armayla aynı cırt renkten saten parlak sarı mendil. ayakta rugan sivri burun ayakkabı. vesaire vesaire.. *
son sınıfta olmanın verdiği rahatlığı,ağalık-abilik vasıflarıyla süsleme niyetinde olan öğrenci.
kamu yönetimi 1. sınıfta okuyup bi gün takım, bi gün spor giyen tiptir.
ülkücüdür.
kendini bi bok zanneden ifadeleri vardır.
tespih sallamaktan vazgeçemez.
millete tip tip bakar.
eğitim fakültesi öğrencisidir, o gün okul uygulaması vardır.
ülkücüdür o ya, takım elbise ne bi durum mu var?.
bahar aylarında okul öğrencilerinin oylarıyla seçildiği iddia edilen en iyi hede, manyak güzel hödö gibi ödülleri almak ve iki satır konuşmak üzere okula gelen ünlü şahısları kapıda karşılamakla görevli öğrencidir.
altında tamamlayıcı olarak sivri burun ayakkabı giyilmesi de gereklidir. ağır başlı takılırlar. cep telefonlarında genellikle osman öztunç'tan parçalar mevcuttur.
üniversitede suit up day e denk gelmiş öğrencidir ve gününün hakkını vermektedir.
büyük ihtimalle ocaktandır ya da o gün sunumu vardır.
aynı anda hem üniversiteli hem memurdur.*
gazi üniversitesi'nde rahatlıkla görülebilecek ülkücümsü öğrencidir. ne yazık ki vatanın milletin böyle şekille şemalle kurtarılamayacağını kavrayamamıştır. oysa ben ne ülkücüler görmüşümdür, gayet bakımlı, gayet şık ve takım elbisesiz. ben ne ülkücüler gördüm güzel üniversitemde manken ajanslarından habersiz.
yine okula spor gelen öğrenci modelidir.hahahh
ülkücelerin hepsi takım elbise giymez ama takım elbise giyenleri hepsi ülkücüdür.
çukurova üniversitesinde sıkça görülen öğrencidir. gözlüklü ve garip görünüşlüdür. ilgi odağıdır, merak konusudur.
sınav günleri takım elbise giyme zorunluluğu olan tıp fakültelerinden birinde okuyan en az dördüncü sınıf öğrencisidir.
(#10603865) gerçekten barney abiye özenme ihtimali yüksek olan öğrenci.
Gazi üniversitesinde sıkça karşılaşabileceğiniz erkek modeli .
ilahiyatta okuyordur. hani reha yeprem'in giydiği yakasız gömlekler vardı ya onu da giymiş olabilir. piç gibi giyinmekten iyidir.
genelde ülkücü modelidir.Ama her ülkücüde illa ki takım elbise giyip okula gelecektir diye bi dava yoktur.
Muhtemelen ülkücüdür,ince uzun boyludur, genellikle yakışıklıdır. bir de elinde tespihi vardır, boynunda da zinciri vardır, parmağındaki koca gümüş yüzüklerini de takmayı unutmamıştır. Solcu kesim üzerine kin dolu bir bakışı vardır. Yıllar sonra eğer akıllıysa bu günlerine gülecektir,40 ında falan spor giyinecektir, takım elbise aklına bile gelmeyecektir, büyük ihtimalle kendinin dine verip iyi bir dindar olup çıkacaktır.
iş görüşmesinden sonra okula uğramış öğrencidir.
barney stinson'dan geliyor suit up!!!
muhtemelen staja gidiyordur. sakin olun olm...