bugün

entry'ler (274)

onlar konuşur ak parti yapar

yapmak zorunda olduğu şeyleri yaptığını göstermek için yapılmış olan reklamdır. sen zaten o yaptıklarını yapmak zorundasın, yapmayacaksan orada ne işin var diye sorarlar adama. aslında çoğu da ak partiyle alakası olmayan şeyler, kosgebin verdiği destekten sana ne?

sezen aksunun en sevilen şarkıları

hoşgeldin şarkısını tek geçerim.

önce tayyib sonra allah sonra hz muhammed

tövbe yarabbim diyerek okuduğum başlıktır.

yazarların okuduğu en boktan kitaplar

kesinlikle bukre. başlayıp da bitiremediğim ilk ve tek kitap.

sadri alışık filmlerinde en sevilen sahne

gelinlik kızlar filmindeki kızların babaları evlenmesin diye yaptığı türlü oyunlar.

antidepresan etkisi gösteren şeyler

çikolatadır.

2015 genel seçim tahminleri

hayırlısı be gülüm.

beş kardeş

ilginç bir diziye benziyor.

kardeş payı nın boktan bir dizi olması

absürt komedinin ne olduğundan habersiz ergen beyanı. tabi siz de haklısınız o ince esprileri anlamak için zeka lazım.

tecavüzcüye verilecek cezalar

bazen şeriat kanunları gerekiyormuş. idam edeceksin ama kafasından asmayacaksın malum organından hepsini de.

en iyi diziler

Yabancı olarak the big bang theory.
yerli dizilerden kardeş payı.

lens kullanmak

senelerce senelerce şişe dibi gözlük kullanmaktan gına gelmiş birisi için müthiş bir icattır. ama alınan marka çok önemli ucuz tercih etmeyin.

14 şubat

tamamiyle para tuzağı olduğunu düşündüğüm gündür.

deniz gezmiş denildiğinde akla gelenler

darağacında üç fidan, hiç yoktan feda edilmiş canlar.

merve denince akla ilk gelen şey

ders çalışma.

bu tarz benim e yeni isim önerileri

en tarz kavga.

yazarların oğulları olursa koyacakları isimler

alp ya da batur.

yazarların sözlüğü kurtarma planları

yazar seçiminde biraz daha dikkatli olunursa sanırım kurtarılabilir. gerçekten rahatsız olmaya başladım açıyorum ama entry giremiyorum.

sarelle nin nutella dan daha iyi olması

Fiyatına bakmak yeterlidir. O kadar fark var ki hatta tatlarında, Sarelle'yi kesinlikle tek geçerim. Yemeye kıyamıyorum.

lens kullananlara tavsiyeler

temizliğine özen gösterin, yeterlidir. senelerce gözlük kullanmış ve çizdirmeye şimdilik parası yetmeyen biri olarak icat edenden allah razı olsun. müthiş bir icat.