üniversite okuyan insanların idrak edebileceği gibi sunum günüdür.
okulun ilk haftasinda gorulen erkek rus ogrencilerdir.
bankalarda bir çoğunu görebileceğiniz durumdur.
stj. ve int. dr' dur. kendisi de zaten giymek istemiyordur.
son sınıf bir eğitim fakültesi öğrencisidir.staja gidecektir başka çaresi yoktur takım elbise giymek zorundadaır.
kravat yok ve gömleğin üstünde tomy kazak varsa adam tarzdır, cooldur. bide ceket kadifeyse değmeyin siz ona.
yakışır azizime. *
gündüzleri memur olarak çalışıp, akşam dersine ancak yetişen öğrencidir.
işten çıkıp okulundaki dersine yetişmeye çalışıyordur. kınamayın, son sınıfta onlardan biri olabilirsiniz.
(bkz: şakirt abisi)
muhtemelen staja gidiyordur. sakin olun olm...
barney stinson'dan geliyor suit up!!!
iş görüşmesinden sonra okula uğramış öğrencidir.
Muhtemelen ülkücüdür,ince uzun boyludur, genellikle yakışıklıdır. bir de elinde tespihi vardır, boynunda da zinciri vardır, parmağındaki koca gümüş yüzüklerini de takmayı unutmamıştır. Solcu kesim üzerine kin dolu bir bakışı vardır. Yıllar sonra eğer akıllıysa bu günlerine gülecektir,40 ında falan spor giyinecektir, takım elbise aklına bile gelmeyecektir, büyük ihtimalle kendinin dine verip iyi bir dindar olup çıkacaktır.
genelde ülkücü modelidir.Ama her ülkücüde illa ki takım elbise giyip okula gelecektir diye bi dava yoktur.
ilahiyatta okuyordur. hani reha yeprem'in giydiği yakasız gömlekler vardı ya onu da giymiş olabilir. piç gibi giyinmekten iyidir.
Gazi üniversitesinde sıkça karşılaşabileceğiniz erkek modeli .
(#10603865) gerçekten barney abiye özenme ihtimali yüksek olan öğrenci.
sınav günleri takım elbise giyme zorunluluğu olan tıp fakültelerinden birinde okuyan en az dördüncü sınıf öğrencisidir.
çukurova üniversitesinde sıkça görülen öğrencidir. gözlüklü ve garip görünüşlüdür. ilgi odağıdır, merak konusudur.
ülkücelerin hepsi takım elbise giymez ama takım elbise giyenleri hepsi ülkücüdür.
yine okula spor gelen öğrenci modelidir.hahahh
gazi üniversitesi'nde rahatlıkla görülebilecek ülkücümsü öğrencidir. ne yazık ki vatanın milletin böyle şekille şemalle kurtarılamayacağını kavrayamamıştır. oysa ben ne ülkücüler görmüşümdür, gayet bakımlı, gayet şık ve takım elbisesiz. ben ne ülkücüler gördüm güzel üniversitemde manken ajanslarından habersiz.
aynı anda hem üniversiteli hem memurdur.*
büyük ihtimalle ocaktandır ya da o gün sunumu vardır.