bugün

ilginç tespitler yapan facebook sayfası. her gün atatürk resmi paylaşması da cabası.
facebook da böyle bir sayfa var. her gün atatürk resmi paylaşıyor, hemen beğenip sayfayı takip etmeye başladım.
görsel
kim engellemişse allah razı olsun. memleketi çok büyük bir beladan kurtardılar. milletini ve memleketini seven herkes başımızın tacıdır. siyasi görüşler teferruattır. yeterki memleket meselesinde birlik olalım.
führerimize yakışan ayak giyim eşyasıdır.

(bkz: Takunyalı Führer)
camii'de ayakkabıları kaptırınca eve dönüş için giyilen terliktir.
kürt sevici olmuş sayfa.
Ahahahah bu sayfanın admini bence milli eğitimden emekli bir abla ya da abi, her gün sözcüden başka gazete okumayan tiplerden, vallaha bu kadarını beklemiyodum demek rezil olmuşuz ahahahah.
(bkz: hanım koş bak ne dedi)
(bkz: 400 vekili verirseniz saatleri geri alırım)
ahhahahaha şaka mı bunlar.

''şok şok şok akp döneminde greenwich ile saat farkımız 3'e çıkmıştır!!!''
şu kafaya ulaşmak istiyorum.
geri zekalı topluluğu.

görsel

ben böyle yobazlık görmedim aq. üzerlerindeki batıya karşı olan eziklik psikolojisini de atabilmiş değiller hala. "dönyöyö rözöl öldök". kim sikler lan senin saatini? greenwich'ten uzaklaşmayla rezil olmak arasında nasıl bir bağlantı kurulabilir?

allahım sabır ver.
Çinde ataturku ogrenmek mecbur... Malmısınız amk.
ulusalcıların buluştuğu facebook sayfası. sevmediğim sayfalardan.
Tahtadan yapılır.
Takunya sesi ile hayat bulan bir ayak taşıma aparatıdır. takunyasesleri adlı bir internet sitesi mevcuttur. Edebiyat-Sanat- şiir başlıklarıyla farklı yazılar yayınlamaktadırlar. Hamam taşından bol köpüklü hikayeler barındırırlar.
http://www.takunyasesleri.com/
güzel paylaşımları olan bir sayfa satılmışların yeri yok.
muhalif bir facebook sayfasıdır.
https://www.facebook.com/...ya2012?hc_location=stream

arada bir inceden dokundururlar aşağıdaki gibi.

Adam elinde bir bıçak ile camiye girer:
“Ey cemaat içinizde Müslüman olan var mı?” diye bağırır.
Herkes susar. Ancak yaşlı bir amca kalkar “Ben varım” der.

Bıçaklı adam amcaya, bir dakika dışarı gelir misin diyerek koluna girer camiden çıkarlar.
Biraz ötede bağlı bir koyunun yanına gidip, “Amca; bu kurbanı kesmeme yardımcı olur musun, islami, kurallara uygun keselim” der.
Amca koyunu kesmeye başlar.
Yaşlılık bu ya her taraf kan olur.
Amca; “Oğlum yoruldum camiye git başka birini bul” der.
Adam elinde kanlı bıçağı ile camiye girerek bağırır.

“içinizde başka bir Müslüman var mı ?”

Yaşlı amcayı götürüp kestiğini zanneden cemaat ses çıkarmaz, ama topluca dönüp imama bakarlar.
imam “Ne bakıyorsunuz ulan, iki rekat namaz kıldırmakla Müslüman mı olduk!” der..
parmak arası terliktir.
tr. odun terlik.
yeni askeri teçhizat.
romanya'da kullanilan bir kadin ismi.
bir zamanlar şeriatın simgesi olarak kullanılırdı ülkemde.
hap hup diye cikardigi sesten dolayi haphap diye adlandirilan nesne. ( gaziantep)
görsel
bunu cami avlusunda giyip, abdest sırası beklerken samuray jack takliti yapardık.
romanlarca kizlara takilan bir isimdir ayni zamanda.
ahmet, mehmet gibi bir isim...