bugün

tamamen kandırılmış , uyuşturulmuş bir insan ifadesi vardır.

http://haber.mynet.com/de...campaign=home_haber_image

yahu ne vardı bu kadar teröristlerin yalanlarına kanacak , ne oldu ne değişti , herkes hayatına devam ediyor.
milyonların yarrağını yemiş gibi durmaktadır.
tüm teröristler aynı. tüm bölücüler aynı. tümünüzün suratına sıçsın milyonlar.
tipten bile muebbet hapis yiyebilecek niteliktedir.
taksimde bombayı patlatan teröristin surat ifadesidir.
apo nun götü gibidir. bakmaya bile gerek yok.
ürkünçtü , az ve öz.
"anne şu an sana çok küfür ediyolar affet beni senin bi suçun yok sen bir meleksin ama ben orospu çocuğuyum işte napim" ifadesidir.
insana benzemiyor.
götünde bomba patlamış gibi bir ifade var lan bunun.
yüzünde nur yok lan.
(bkz: suratına bir ifadesine iki)
bir gözü diğerinden büyük.
şereften yoksun,vaadlerle kandırılmış,insan yerine bile kendi örgütü tarafından konulmamış hayvan tip.
bomba tam patlayamamış.
"Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz nasıl ölürseniz öyle dirilirsiniz" sözünü tekrar hatıra getiren hal. Sizce nasıl hesap verecek bu?
ölü bir orospu çocuğu olmanın derin manası bakışlarında saklı.
ifadesizdir. ifadesini, her şeyini yitirmiş, yani canlıyken. bir grup mala malzeme olmadan önce nasıldı bilmem de burda bir şey göremedim ben uyuşmuş. mutlu mudur acaba. onlar için durdur yere, eylem olsun diye, zarar vermek için canından oldun, değdi mi acaba.
insan sıfatından çıkmış, tuhaf bir fahişliğe bürünmüş sıfat. kısacası böye bir melaneti ben yaparım diye yüz metre öteden hayrkırıyor. hiç bir değeri olmadığı, kimseyi sevemeyeceği, sevilmeyeceği belli olan görünüş, kendi iç huzursuzluğunu yaymaya çalışan şeytan desek tam anlamıyla oturmuş olur.
Kaşını aldırmış.
acıyamıyorum bile.
Ya onlar değer vermeye değmez, yada ben onlar gibi zalim oldum.
(bkz: sıçtın mavisi)
pokerface'tir. mimiksiz, suratsız ve çirkin.
ibretlik surat ifadesidir.
(bkz: suratına sokayım)*
it leşi ifadesidir.