bugün

kadının kendini güzel göstermek istemesine saygı duyuyorum fakat özel durumlar hariç herhangi birisini yapan kızı çok ucuz, bayağı buluyorum.

herkesin hedef kitlesi vardır illa ki ama, bunları yapmasanız da o adamlar sizi bulur zaten.

"kendim için yapıyom zaten gerzek" diyenler falan varsa daha çok üzülürüm bak.
(bkz: avratta sahtecilik suçu)
rahatsızdır.

bir de ne bileyim,
ılık olabilir.

kızlar ılık oluyor muydu ya?
her neyse.
bir zamanlar hayatımda olan arkadaşımdır. 1 senelik bir zaman içerisinde kız yavaş yavaş bu hale geldi. Git gide çirkinlesmeye başlamıştı ama farkında değildi, bunları yapmadığında aşırı silik özgüvensiz bir hale geliyordu, aslında sade hali daha güzeldi.. herneyse kız takma saç ile başladı, yavaş yavaş tırnaklar ve kirpikler geldi kaşlarını dövme yaptırdı tavşan diş yaptırdı takıldığı ortam ve insanlar tamamen değişti. Bende görüşmemeye karar verdim, ama buna karar verdiğim gün sevgilisinin arabasındaydık ben arka koltuktaydım cam açık rüzgar esiyordu bu kızın kirpiği fırladı ve yüzüme yapıştı o an dedim ki evine git çocuk bunlar sana göre değil.
ayrıca memelerim dolgun gözüksün diye sütyeninin içine çorap dolduran kızdır.
Bizim lisede vardı bundan bir tane. Saçları postiş bir de tost yapardı. Gözlerine mavi lens takıp uzun takma tırnaklarına pembe oje sürerdi. Zaman içinde burnunu ve dudaklarını da yaptırdı. Tövbe bismillah bir garip bir şeye döndü.
Çok da kurcalamayın kendinizi.
resmen "avratta sahtecilik"
dava açsa kazanır abin.
Abimin bi sevgilisiydi.

Evine gitmiş renk renk lensleri de varmış "ajan mi bu amk" diyip arkasına bakmadan kaçmış * .
takılınmaması gerekilen kızdır.
Full + full aksesuarlıdır.
Başka yeri takma değildir umarım beraber olduğu erkeğe bi selam çakmak lazım. Tabi beni ilgilendirmez.
Pardon siz gerçek misiniz diye bir motto vardı zamanında bir reklamda kıza söylenen. işte o söze tepki olarak doğan kızdır.
yaşlılığını ise takma dişlerle geçirecek olan kız tipidir. Genelde böyle şeyleri ilk baş kafaya takarlar.
bari bi de siz takmayın.
kız hepsi senin mi diye sorulduğunda hayır diye cevap verebilecek kızdır.
Takma y.rrakla s.kilir.
gözleri lenstir.
Ailesi izin vermedigi icin muhtemelen estetik yaptiramayan ama icinde buyuk bir estetik arzusu olan kisidir ayni zamanda.
bunlar bir de gerçek erkeği bulmak isterler ya hah selam olsun onlara burdan.
böyle kızları "takmamak" gerekir.
"modifiye bir tutkudur." sloganını benimsemiş; şahsımca itici olan kızdır. **
sevişecekken kıyafetleriyle birlikte takma kirpiklerini de çıkarmak gerekiyor mudur acaba sorusunu akla getiren kızdır.
takma penis ile bekaretini kaybeder.
tamamiyle toplama bilgisayar olmuş kızdır.
sağlık problemi olan kızdır. hormonlarında sorun vardır, deri altı yapısıyla ilgilidir.
gördüğünüz her takma kirpik takma tırnak takma saç takan kız, olduğu gibi görünmek istemediği için takmıyordur onları.