bugün

biraz şov bence.

ben takip etmem milyonları peşimden sürüklerim, çok seksiyim vs.
aynen amk . *
sözlüğe masaüstü versiyondan giriş yapınca gelen uyarı. takip etmek için önerilen yazarların hepsi de silik.
Bir de bunun sadece arkadaşlarından mesaj alan modeli var ki tam yolmalık.

Sadece arkadaşlarından mesaj alıyor ama bakıyosun sözlüğün dörtte üçüyle arkadaş.

Kimseyi takip etmiyorum. Özel bir sebebi yok.
şimdi kocaman egodan falan bahseden arkadaşlar için yazıyorum.

öncelikle ben bu sözlüğe yazmaya başladığımda sosyal medya denilen terane facebook'tan ibaretti. twitter instagram falan yoktu. sözlük sözlüktü, facebook facebook. üç-beş sene ara verdim. evlendim barklandım çoluk çocuğa karıştım bu süreçte. geldiğimde sözlük sözlük olmaktan çıkmış, twitter facebook karması saçma sapan bişey haline gelmişti. bu benim sözlük kavramına bakışımı değiştirmedi.

bana göre sözlük hala sözlük. o yüzden sözlükte birini takip etmek bana prensip olarak aykırı. benim takip ettiğim tek şey sol frame. beğendiğim yazıları açık oylarım. beğenmediklerimi de sadece eksilerim. bazen cevaben bişeyler yazarım. sözlüğün olayı budur.

prensipler konusunda takıntılı bi insan olmam, kocaman bi egoya sahip olmam anlamına gelmez. böyle anlayan arkadaşlar için, hiç mecbur olmasam da nezaketen bir açıklama yazısıdır.

t: birini takip etmediğinizde sürekli karşınıza çıkan sayfa. olmaz olsun. dinimiz amin.
kocaman bir egon var, onca insan seni takip ediyor ama sen nezaketen bile dönüş yapmıyosun diyo.

var burda bunlardan bir sürü. adamın/ kadının onlarca sayfa nickaltı, takipçisi var ama kimseyi takiplemez, vayy güzel yazmış, hoş geldin, güle güle demez.

isterse güzel yazsın hiç hazetmiyorum bu yazarlardan.
Kanka takip ettiğin yazar yok haklı makine. Birini takip et kurtul. Bu kadar basit.
bu zıkım sayfa sözlüğün açılış sayfası, ana ekranı gibi. nasıl kurtulabileceğimi bilen varsa söylesin allah rızası için. kendimi takip etsem diyorum o da olmuyor.
tamam da bu ibnetor hep aynı yazarları öneriyor ;

--spoiler--
popüler takip ettiklerim tavsiye bugünün iyileri dünün iyileri geçen hafta son oylananlar son sesler
takip ettiğiniz yazar yok.
ama aşağıdakilerden birini takip edebilirsiniz..

hafif merkep

liveyourlife

frappucino

stresli bir gangster

son hewal bukucu

kibritci erkek

gasem

peirithous

yeter lan

templeton peck

bila

ay ve gece

katmerli hedonist

bachata hero

irish joker

--spoiler--
benim de yok. oysa çok iyi cevherler var burada ama tespit edemedim demek ki. sonuçta insan insanı takip etmeli. ayrıca facebook mu bura?

bence de gereksiz.
kafama göre yazar bulamadım evet.
saçma durumdur. sözlükte kendini bir şey sanan tipler yapar. evet.
Evet yok.
ama şunları takip edebilirsiniz diye sunduğu yazarlardan 6 tanesine tıkladım * 5 tanesi silik yemiş. öyle bi terane.
ama aşağıdakileri takip edebilirsiniz dediği yazarların yarıdan fazlası silik.
Bir kişiyi takip ediyorum, kafa dengi olduğunu düşündüğüm biri, yazdıklarından aynı kafada olduğumuzu görüyorum. Daha başka kişi görürsem onu da takip ederim.
Daha düne kadar da kimseyi takip etmiyordum. Bence etmek te edilmek te o kadar önemli değil.
hiç hoşlanmadığım sözlük ibaresi. Altında sürekli ilgimi çekmeyen ve aynı yazarları bana hatırlatıyor olmasına antipati duyuyorum.
kimseye antipati duymak istemediğiniz anda istemsiz olarak saçma bir nick görüp sözlüğe* antipatiye kapılmanıza yol açar.
çünkü takip ettiğimden haberi yok.
Bir sözlük uyarısı. Zira sözlükte kaliteli yazar yok. Kendimi takip edebilsem kendimi takip ederdim. Açık ve net.
Takipçiniz de yok o zaman.
aynen beni kastediyor.
-Ama aşağıdaki yazarları da tanımıyorsunuz.
sayesinde sözlüğün canlı olduğunu düşünüyorum. benimle konuşuyor resmen.

- takip ettiğiniz yazar yok!
+ ehe mehe şeyy evet
- ama aşağıdakilerden birini takip edebilirsiniz.
+ peki madem.
(bkz: aa bu benim lan) *
orda yazılanları okumaktan sol tarafa bakamıyorum, artık kimseyi takip etmiyorum doğal olarak bu başlığı görüyor ve yazıyorum.