bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  "hawai gömleği ve şortla otobüse binen üst insan"ların sevmediği tip.
  1 -1 ... asiti kaçmış kola
 2. 1.
  (bkz: hafta sonu takim elbise ile dolasan insan)
  -1 ... steve
 3. 2.
  (bkz: devlet memuru)
  ... martyns
 4. 3.
  bayram günleri otobüste sıkca rastlayabileceğimiz insan modelleri. büyük ihtimal üzerindeki takım elbise bayramlığıdır tipin.
  1 ... comediedecaractere
 5. 4.
  takım elbise buruşmasın diye otobüse onlarla binen insan. tamam onu anladık buruşmasın diye giydin de o sivri burun ayakkabılar ne?
  ... zula
 6. 5.
  (bkz: bankacılar)
  ... yesillerik
 7. 6.
  buyuk ihtimalle devlet memurudur işine gidiyor ya da işinden geliyordur, araba alacak parasi yoktur , kolpa armeni giymek yerine altınyıldız takim elbise giymeyi tercih eder(italya dan alacak degil ya). zaten o kot da "armeni degil "armani"dir.toplu tasima aracalari konunizme hizmet etmez. sacma otesi , lanet olsun dedirten , sövdüren basliktir ayrica.*
  1 ... galaktik kovboy
 8. 7.
  adam bayram sabahi giymis takim elbiseyi annesini ziyarete mezarliga gidiyor altinda arabasi ya da cebinde taksiye verecek kadar parasi yok. otobuse bindi annesini gordu ve akabinde akraba ziyaretlerine basladi, bunda abesle istigal eden ne var ? o mutlu sana ne oluyor hani adamin altina araba, cebine de taksiye binmek icin para mi veriyorsun da o herif binmiyor bu yuzden mi ezik oluyor anlamadim.
  2 ... beter bocek
 9. 8.
  'takım elbiseyle otobüse neden binilmesin ki?' sorusuna neden olan başlık.
  (bkz: alakaya musakka)

  zira o kişiler henüz maaş almayan staja giden öğrenciler olabileceği gibi, yıllarını devlette çalışarak geçirmiş ve lakin araba alacak parayı toplayamamış namuslu kişiler de olabilir.
  3 -1 ... cilekrazzi
 10. 9.
  suratına tükürülmesi gereken insan grubudur. manyakmıdır bu adamlar ne ezik insanlardır. halbuki otobüslerin kuralları vardır takım elbise giyilmesi çok sakıncalı ve yasaktır. cep telefonlarından daha fazla zarar verir takım elbiseler otobüslere.* hatta takım elbise giyenleri gördüğü zaman acil çıkıştan cam kıranları bile görmek mümkündür.*
  2 ... aktif matkap
kapat