bugün

Yalandan seni seviyorum denilmesi...
tüm içten duygularıma, üzüntüme "abartıyorsun, boş yapma, yalandan ağlama" gibi tepki veren insanlar. anında küfür edip hayatımdan kovuyorum. rahatlıyorum.
Hiçbir suçu kabul etmeyen insan.

Kaç yaşına gelmiş olursa olsun bu insan her türlü suçlamanın arkasından “sen de şöyle yaptın sen de böyle yapmıştın” diyerek ortalığı bulandırmaya çalışır. işin garip kısmı da bir şekilde bu amacına ulaşır. Sonra gelsin sinir krizleri...

Uzak dur benden sayın suçunu kabul etmeyen sikik. Lütfen.
Sürekli şikayet eden ve hiçbir çaba göstermeyen insanlar.
Yalan, çok bilmişlik ve aptallık sanırım. Çok gıcık.
iğrenç derecede sakız çiğneyen insan.
Sevmediğin kişilerle aynı evde yaşamak ve tolerans göstermek zorunda kalmak.
https://scontent.fist1-2....9580566b8&oe=5B2AC25D
Herhangi bir şeyin israf edilmesi.
Görgüsüzlük. Gym kekoları, bugün bi tanesi bench sehpasında kafası şapur şupur terliyken çalışıp öyle bıraktı gitti, tipine bi baktım kapkalın ense, suratta "höö kankaa" ifadesi, (ben tanımadığım insanlarla tipe bakıp çıkarım yapıp ona göre konuşurum, çünkü insanın karekterinin fiziksel özelliklerine bazen çok net şekilde yansıdığına inanıyorum) dedim ben şimdi bu at kafasını uyarınca bana büyük ihtimalle saçma sapan bişey söyleyip moralimi bozacak, belki kavga edicez antrenmanımın ve günümün içine edecek. O yüzden hiçbir şey söylemedim, bunlar çok canımı sıkıyor, konuşacak insan yok, böyle boş ve aşırı özgüvenli beyin yoksunu tiplere katlanamıyorum.
Yemeği şapur şupur yiyen insan,derdini bağırarak anlatanlar,henüz kırmızı ışık yanarken birazdan yeşil ışık yanacak diye kornaya abananlar.
Haketmeyen insanlara asla tahammülüm yok artık.Herkes psikoloğa gerçek hastaların gittiğini düşünür, oysaki gidenler gerçek hastaların hasta ettikleridir.
hayatı katlanılmaz hale getiren şeylerdir. daha da ilginci de hayatın kendisinin de tahmmül edilemez olmasıdır...
Notlarım.
Hareker alaninana yetkisiz (polis, g. Gorevlisi olmayan) kisilerin girmesi.

Hareker alani-sahasi kisinin 1 metre olcusunde cevresidir.
emek hırsızlığı, minnet duymamak.
hemen biraz açıyorum.

başka birinin yaptığı bir işi kendisi yapmış gibi gösterip bunun üzerinden prim yapmaya çalışmak. hem de bunu alenen yapmaya çalışmak. yarınlar yokmuşcasına. tamam kendi fikrinin olmaması zaten senin kaliteni az da olsa ortaya koyuyor ama bunu yapma sevgili insan. bak insan diyorum.

teşekkür edemeyen insanlar sıra size geliyor. teşekkür edin. teşekkür edebilin. tahmin ettiğiniz kadar zor değil. eliniz doluyken size kapıyı açan insana teşekkür edin, yemekhanede yemeğinizi size uzatan görevliye teşekkür edin, edin ya. dilinize yapışmaz.
Cahillerin tahammül edememesine tahammül edemiyorum.
çarşı pazarda yavaş yürüyen şeyler.
Hızlı yürüyen bi insanım o yüzden önümde yavaş yürüyen insanları mario gibi ezip geçip yoluma devam etmek istiyorum resmen çok bencilce ama tahammülüm yok.
Gram zekası olmayan fertlerin bunun farkında olmaması.
yalan
riyakarlık.
iki yüzlülük.
tembellik.
dilenmek
omurgasızlık.
Ukalalık ve buna bağlı olarak tehdit cümleleri, yapmacık samimiyetsiz hareketler.
Karşımdakinin sakız çiğnemesi. Uyarmam. Döverim.
Bitip tükenmeyen egonuz.
anlaşamıyorsun, belli.. nazikçe arkadaşlığı bitirmek istiyorsun.. hemen laf sokmalar, çirkefleşmeler başlıyor.. bence bu iğrenç birşey.. halbuki güzel ayrıl, belki 3 gün sonra özleyeceksin.. dönecek bir kapın olsun..

böyle insanlara olumsuz not veriyor ve aslında o anda kafamda bitiriyorum..