fahişeler gibi giyinen, altında mini etekle yılbaşı kutlamalarında birsürü erkeğin içinde otobüs duraklarına tırmanan, kısaca "hadi beni sikin" edasıyla ortalıkta dolanan kızın, haklı olarak uğradığı taciz sonrası ağlamasını doğal ve haklı bulan ve o kızın en doğal hakkı olduğunu düşündüğü fahişe gibi giyinmesini savunan kemalisttir. bu tür acitasyon yapan kaşarlar, her daim kemalistler tarafından savunulurlar. kendi karılarının kızlarının veya kendilerinin de böyle giyinmelerini isteyen kemalistler, doğal olarak bu tacizlere ilk karşı çıkanlardır. sanırsın ki kemlaistler, zinadan uzak dururlar, "beni sik diyen" kızlara yüz çevirirler de bu tür ahlaksız kızları taciz edenleri "çağdışı" olarak yorumlarlar.

kaynak: (#15711131) bu entryi eksileyen kemalistlerin zihniyetleri.
(bkz: taciz edilmek isteyen kız) * *
sananedir kimi savunacağıdır ayrıcana yılbaşında normal giyinmiş yanında erkek arkadaşları olanlara yani olan tursitlere bile taciz edildiğini görmüş utanmış kemalisttir.
milleti giyiminden dolayı taciz etmeyi düşünen sığırlar kadar suçlu olmayandır.
ulan yavşak !
onun bunun çocuğu !
nerde lan senin iraden ?
götünemi kaçtı ?
kaçıncı yüzyılda yaşıyorsunda kadını giysisinden dolayı taciz etmeyi haklı buluyorsun ?
böyle ibnelerinde anasını, kız kardeşini gözünün önünde taciz edeceksinki anlasınlar durumu.
(bkz: orospu çocuğu)
not: haklıymışsın fazıl say..
bilimum kızın "taciz edilmek istiyoruuuum" diye dolaştığını sanan amcıkağızlı abazalardan daha mantıklı olan kemalisttir. evet, amcıkağızlı.
tacizci, taciz etmek için mini etek görmesine gerek yok, sadece sapık bir beyini olması lazım. belki adam kapalı kadınlardan tahrik oluyor, türbanlı kadın gördümü kuduruyor. nereden biliyorsun ? küçük beyinleriniz bunu bir türlü idrak edemedi.
yazık tabi, bu da "insanım" diye geziyo aramızda.
neden herşeyi kemalistlererin başına yıkıyolar diye düşünüdüren başlık. bende o zaman genelleme yapıyorum taciz edenler genelde sofiler muhafazakarlar oldukları için sırf size inat savunuyorlar.
'taciz edilmek isteyen'i taciz edenlerin kemalistlerin dışındaki düşünceden insanlar olduğunu düşündüren başlık. şimdi sen burda farkında olmadan çomağı kendi bi tarafına geçirdin haberin yok. ne yazık be, yıl olmuş 2012 hala giyiminden kuşamından dolayı insanlar sınıflandırılıyor. biz de burda fikir toplumu olalım diye yırtınıyoruz.
taciz edilmek isteyen kız. buna gerçekten inananın olmayan beynini sikeyim ben. mal mısın arkadaşım ya. isteyen istediği gibi giyinebilir. bu gel bana tecavüz et mi demek? dördüncü yüzyılda mı yaşıyorsunuz allah aşkına? karın kızın anan bacın yok mu?
bir kemalist ve yobaz kavgasına daha şahit oluyoruz. saldırmak için kadınları kullanmayın. zayıf, giyime göre değişken iradenizi savunacak saklanacak başka endamlar bulun. bunun kemalist ya da yobazlıkla değil bunun insanlıkla alakası vardır. kapalı karını ellediklerinde gel bu entryde edit ver. kadın olmadan kadınsı yaralara yorum yapma. küfür etmek istemiyorum.
(bkz: yeter artık bitsin denilen şeyler)
tecavüzü hAK gören mal zihiyetin, bozukluklarını düzeltmeye çalışan insandır.