bugün

sana verdiğim yüreğimin tüh amına koyayım.
Köpekler için üzülmeye deymez!
Köpekler burunlarinin dibinde bile olsa
Renk körü olduklari için gökkuşağının 
O güzel renklerini göremezler
Biz de zamanında bir köpeğe gökkuşağının renklerini Gördüğümüzü anlatmaya çalıştık ama
Hiçbir köpeği inanadiramadık arkadaşlar.
Sizi üzenin sizi üzenin ta amına koyayım.
--spoiler--
seni gördüm bir cafede
yanında 5 lavuk ile
selam verdim siktir çektin
yuh amına koyayım.
--spoiler--
"Sigara bırakılır Ama sen varya sen gülüm bırakılmazsın" sözlerinin Geçtiği beni eskilere götüren hoş bir parça yine eskilere gittim...
Zamanın en ağır ergen şarkıydı.
O zamanlar azınlı ergenlerden olduğum için çok dinlerdim.
biz de zamanında hıh biz de zamanında...
geldik o malum şarkıya arkadaşlar. bilmeyenler varsa bilenlerden öğrensinler diye başlayan bir grup anemi şarkısıdır.
Yıllar önce Bornova Ooze gruplarından biri olan Anemi'nin dilden düşmeyen, meşhur şarkısı. Yerel grup olmasına rağmen tüm mekan bilirdi şarkıyı ve hep bir ağızdan söylerlerdi. Solist Orbay şarkıya "Geldik o malum şarkıya arkadaşlar! Bilmeyenler varsa bilenlerden öğrensinler. Bu şarkıyı söylemeyi çok seviyorsunuz, biliyoruz. Hepimizin kuyruk acısı var onu da biliyoruz. dün programdayken bir şey söylemiştim arkadaşlar: Köpkler için üzülmeye değmez; köpekler burunlarının dibinde bile olsa, renk körü oldukları için, gök kuşağının o güzel renklerini göremezler. Biz de zamanında, biz de zamanında bir köpeğe gök kuşağının renklerini gördüğümüzü öğretmeye çalıştık ama hiçbir köpeği inandıramadık arkadaşlar. Sizi üzenin,sizi üzenin, sizi üzenin ta amına koyayıııııııımmmm" diye girişi o dönemin gençlerinin kafasından asla çıkmaz.
Yankı bir anda tişörtünü çıkarır sonra, başlar ensesinde çalmaya gitarı...
Hey gidi...
(bkz: tak)
https://www.youtube.com/watch?v=h-YMW9-JCqI

Soner bizim gruptaydı önce. (bkz: artı doksan) Sonra bu grup çağırdı onu. Eski grubuydu zaten. Gitti onlara. Bizim grup da basçı konusunda bir dikiş tutturamadı ondan sonra. Anemi bir albüm yaptı, tutmadı.
Bizim gruptan da herkes gitti, bir Tuncay ile Çapraz kaldılar, ikisi albüm yaptılar şimdi. iyi gidiyorlar bakalım. Yolları açık olsun.
''hayatımızın içindeki bazı şeylerin'' cümlesinin sonuna eklenebilir.
adını tam hatırlayamadığım bir şarkının nakaratı.. dumansız sigaranın, köpüksüz biranın, ben sensiz bu dünyanın ''ta amına koyayım'' şeklindeydi şarkı.. konserde söylemesi de ayrı bir kafa.
çok boktan ergenlik şarkısı olsa bile arada adamı fena gaza getiriyor, anlık da olsa rahatlatıyor, unutturuyor ak.
3 yıl once kiz arkadasimin bursada verdigi konserde tarafima hediye ettigi parcanin biiipli kismidir.
peki diye cevaplanası küfür.
izmir'de popüler olması $a$ırtmamı$tır. ahlaksızlık diz boyu ya. ayıp ayıp .p.p
siktir yiyen bir adama ait bir şarkıdır.
bar içindeki 150 kişi tarafından hep bir ağızdan söylenmesi ve o sırada sarmaş dolaş çiftlerin eşlik etmesi büyük bir mantık hatası içerse de izmirde popüler olmuş türkiyeye yayılamamıştır.
kendimi sözlükte ararken benzer sonuçlarda direk karşıma çıkan manidar sözcük grubu.
araba kullanırken şoförlerin vazgeçilmez repliği.
özellikle en sol şeritten en sağa bodoslama dalanlar ya da iki şeriti ortalayıp gidenler için kullanılması farzdır.
güzel şarkıdır. ne zamandır dinlememişim iyi geldi.
http://www.youtube.com/watch?v=nBcGFtbVkjk aha da bu parçadır. iyi dinlemelerdir.
gaza gelmiş bünyenin küfredişidir.

- senin ta... *
ta nın anlamını bilmemekle birlikte çok sık kullandığım bi kelime grubudur.
biz de zamanında bir köpeğe gökkuşağının renklerini anlatmaya çalıştık ama hiçbir köpeğe inandıramadık.
ohaa ben bundan 6 yıl önce biliyordum bu şiiri hatta şarkısı bile vardı.
yaygın ağır küfürlerin başında gelir.
gecenin bir vakti uzaklarda özlenen sevdiceğizden gelen bir mesajdı
''dumansız sigaranın
köpüksüz biranın
sensiz şu hayatın
ta amına koyayım''
şimdi merak ediyorum hayatın neresine koydu?