bugün

mustafa sarıgül'ün seçimlere katılacağı partidir. teşkilatlanma süreci tamamlanmak üzeredir.
2 ocak 2010'da resmen kurulacak partidir. halka yakın duruşuyla akp'nin oylarını böleceği düşüncesindeyim. ayrıca solda da birçok destek alacağını düşünürsek, iktidar olmaması için sebep yok. zaten akp kürt açılımıyla kendi yandaşlarından çok oy kaybetti. üstelik sarıgül'ün de dediği gibi bi iktidarın ömrü en fazla 10 yıldır. ha işte tayyip olmazsa kim başbakan olur bi düşünün. baykal mı? bahçeli mi? akp'ye oy verenlerin azımsanmayacak bi bölümü alternatif olmadığını, tayyibe vermezse kime vereceğini kara kara düşünürken ortaya çıkan partidir.

(bkz: mustafa sarıgül)
mustafa sarıgül ün ankara nın ezber siyasetini bozmak için kuracağını iddaa ettiği partidir. 2011 genel seçimlerinde akp ye oy vermeyenlerin oyunu bölmekten öteye gidemeyecek gibi duruyor ama. hayırlısı.
kemal kılıçdaroğlu ile birleşme ve güçlenme eğilimi gösteren türk solunu tekrar bölecek partidir.

akp son birkaç haftadır kara kara düşünüyordu, "ne yapsak da kılıçdroğlu'nun yükselişini engellesek" diye artık düşünmeye gerek kalmadı, mustafa sarıgül gerekeni yapacak gibi görünüyor.
(bkz: DEĞiŞiM YÜREK iSTER) SLOGANIYLA SiYASi HAYATA MERHABA DiYECEK OLAN PARTiDiR.
son zamanlarda yeniden hareketlenen, şişli'nin efsane başkanı mustafa sarıgül liderliğindeki parti.
son gelen ve resmen delip geçen, kanatan, kanırtan %40 lık ötv zammından sonra polülaritesi ve taraftarı süratle artan partidir. eğer bu yapılan haksız zamları iyi kullanır ve yedeğine de yapılan başka ekonomik hataları koyarsa ilk seçimde meclise çok sağlam bir şekilde girebileceği ve ana muhalefete geçeceği ve ilk yerel seçimi kazanabileceği düşünülmektedir.

ak partinin kabusudur.
Devam etseydi 2 dönem iktidarda olacak bunun içinde kadrosu olacak partiydi.
11 sene evvel "teşkilatlanma süreci tamamlanmak üzere" diye başlığı açılmış.

Mustafa sarıgül'ün 2020 yılı içinde bu defa kesin kuracağı iddia edilen parti.

Perinçek'ten daha düşük oy alacağını garanti edebilirim.
canı sıkılan parti açıyor amk.
görsel
görsel

Mustafa Sarıgül'ün partisinin ismi 'Türkiye Değişim Partisi' oldu. Partinin logosu, Anadolu ve Trakya’yı simgeleyen iki kalpten ve iki kıtayı birleştiren bir yıldızdan oluşuyor.

https://www.birgun.net/ha...-logosu-belli-oldu-326970
Amblemi whatsapp emojilerinden hallice olan, silinip gidecek ölü doğmuş parti.
cumhurbaşkanlığı seçiminde hiçbir adaya ve ittifaka destek vermeyeceklerini beyan etmişler. büyük kayıptır, nerden baksan bi 50 oy falan kaybettiler.
üye sayısı 3.01.2022 tarihi itibariyle 7521 olan siyasi parti.
üye sayısı 04.01.2023 tarihi itibariyle 50.051 olan siyasi parti.
chp ye katılmıştır. hayırlı olsun.