bugün

nerede yasiyonuz hangi kabile için geçerli bu.
birbirine çok uzak iki kavram.
Turk kadini cinselligi elinden alinmis, tatmin olmasi hic onemsenmemis ve cinselligi tam anlamiyla hic tadamaddan olen kadinlardir. Yillarca bekaretini bir tane yam yam icin saklamis o yamyamin aldatmalarini sineye cekmis bastirilmis kapatilmis susturulmus bir canli turk kadini. Tecavuze maruz kaldiginda evden atilan daha fazla tecavuze ugrayan travmatik bir yasam turk kadininki. Seksi deneyimlemesi anlamasi o kadar zor ki. Seks diye bildigi sey bir tane cukbanin uc dakika uzerinde balik gibi cirpinmasi.
hala sorduğum şeylere mantıklı ve açıklayıcı bir cevap gelmedi. ben biliyorum'unuzu 2 dakika bir kenara bırakın da anlayıp cevap vermeye çalışın.
ve hala uludağsözlük gibi biryerde (okumadım özet geç,okuyan aklımı sikeyim tarzı) ergen ve aptalca yorumlar geliyor ve upvote alıyor. üzücü. değerli zamanını başka seylere harca o zaman yavrum. ne okuma zahmetine gir ne de ozet istemek için yorum at. baktin anlamayacaksın çevir kazı yanmasın yapıyosun.
sosyal hayatta magandalıktan başka bir şey bilmeyen, zihniyeti bozuk, her konuda bilinçsiz türk erkeği ile dogmalarda sıkışmış kendini tamamlayamamış türk kadınının gireceği yataktan şikayetlerle geri çıkmaları çok normal.

türk kadını ve seks eksik bi ifade çünkü bu kadınlar tek başlarına sevişmiyor.

yalnız doğru olan tespitler var. kadınlar özellikle sevişecekleri erkeklerden çok fazla kriteri sağlamasını bekliyorlar. ve bu kriterlere uymayanlara sapık muamelesi yapıyorlar. bu ikiyüzlülük.

şimdi ben bir sapığım. ama yakışıklı ve zengin olduğum için bir anda "ilgi çekici, farklı ve çılgın" bi adam oluyorum.
gerçekten çok maddeci insanlar. erkeği de kadını da. ve sadece türkler değil tabi ki.

ve bu zamana kadar şunu tecrübe ettim. kimsenin konuştuğuyla seviştiği bir değil.
çoğu kadın gerçekten yatakta pek fazla hareket etmeyi tercih etmiyor. ya da çok zevkten salıyorlar kendilerini bilmiyorum ama genelde yatmayı seçip hareket etmekten imtina ediyorlar. götleri kalkmıyor yani. bu bence pek sorun değil ama azgın azgın konuşan bir topluluğun yatakta ağır pasif bir tavır takınması da tutarsız.

dur acıyor dur yapma dur girme.
o aşamaya gelene kadar binbir takla attır gelince de dur dur dur. sonra neden kelepçeleyip ağzımı kapadın.
Yemedin içmedin uyuyamadın bukadar uzun entry girdin nediyim.
bana göre bu yazıdaki en büyük sorun ortalama 2-3 yıllık agnostiklik konusudur.
geri kalan düşüncelerin kendi içinde bir mantığı olduğunu kabul edebilirim.
ortalama derken reenkarnasyon ile dünyaya 8 kere gelip toplamda 24 senesi agnostik olup mu ortalama bulundu *
Özet geçiyorum: Türk kadınında seks yoktur. Dağılabilirsiniz.
Konu seks ile başlayıp normal ilişkiye evrildiği için çok alakalı olmamış. Öncelikle bir erkek olarak şunu net şekilde söyleyebilirim ki hayat seksten ibaret değil, bir kadına sadece seks için yaklaşırsınız 10'luk bir erkek olsanız da 4'lük ( ne kadar saçma bir sınıflandırma.) bir kadın sizi reddebilir.

Şunu kabul edelim ki türkiye'de kadına karşı uygulanan baskının 10'da 1'i erkeğe uygulanmıyor. bu durumda kadınları daha seçici hale getiriyor. Elbette kadın kokusuna boşalan abazaların her kadına yavşamasından kaynaklı bir göt kalkması oluyor ama bunun suçlusu kadın değil.

Uzun lafın kısası bir kadına sadece seks icin yaklaşmayıp normal bir iliski ararsanız şansınız daha yüksek olacaktır, lakin kesin bir ilişkiniz olur demek değil bu. Siz nasıl ki her kızı beğenmiyorsanız, kızlarda sizi beğenmeyebilir, bu normal bir durum. Aklınızdaki o üstün, herşeyi elde eden erkek imajını önce silin ve kadının da özgür bir birey olduğunun farkına varın, daha sonra bir ilişkiniz olur. Seks konusu ise özel, her kadın sizin altınıza yatmak zorunda değil.
şimdi sözlük kızları kızıyor ama bu bir gerçek arkadaşlar. seksi bir angarya olarak görüyorlar. bir işkence. erkeğe verilen hediye. katlanılması gereken bir işkence. tabii bütün türk kızları böyle demiyorum ama çoğunluğun böyle olduğu yadsınamaz bir gerçek. seksi sevmiyorsunuz kızlar.
google 'q bu iki kelimeyi yazdığınızda alacağınız sonuçlar bence şöyle ;

1- baş ağrısı nasıl geçer ?
2- boşandıktan sonra ilk ilişki nasıl anlaşılır ?
3- seks sırasında otomatik kapanan ışık sistemi
4- yatak haricinde sek yapmak ne kadar günah
5- yan komşu yatak odası sesi nasıl izole edilir.
6- banyoda seks sırasında çıkan ses nasıl bastırılır.
7- kayınvalide evinde seks günah mı ?
.
Valla beyler Konu hiç benlik değil. Bana göre ters bildiğiniz üzere. La ama adam mantıklı konuşuyor. Güzel bir şeye değiniyor. Mantıklı tespitlerde bulunuyor. Ciddi ciddi yorumunuza açıyo,siz goygoy yapıyorsunuz. Geyik yapıyorsunuz. Adama abaza diyorsunuz. Ne alaka anlamadım. Adamın yerine ben sinirlendim valla. Harbiden burası tamamen eğlence için kullanılıyor çoğu arkadaş için. Hiç iyi değil.
biz bunları hep yazdık. gidin dışarıdan hatun bulun.

videoyu da moralinizi bozmak için koydum.

https://www.youtube.com/watch?v=8qZHw60dDqQ
Bu konu hakkında şu koca yazıyı okuyacak kadar kafayı yemedim. Bu ne amk lan?
baş ağrısı yapandır.
Türk erkeğine ayna görevi yapar.
0:00 6:35
türk kadını ve seks???

aasdgfdghjkklşl. çok komik lan. aynı cümle içerisinde bu ikisini bi düşündüm de yok yok harbi çok komik.
Hiç biri ile yapmadığım için birşey diyemeyeceğin.
Seksi işkence gibi görüyorlar demiş bir yazar. Bir Türk kızı olarak götümle gülüyorum.
Çünkü seks namusu alır götürür diye bilirler. Çünkü bazı erkekler siktiği karıları orda burda anlattığı için dile düşeceğini zanneder.
akp ve vizyon

fenerbahce ve şampiyonlar ligi gibi birbirinden alakasız bazı kelimeler.
arkadaşlar hiç öyle düşündüğünüz gibi değil maalesef. real madrid ve şampiyonlar ligi gibi alakalılar, sadece canlarının istediği kişilere...
sadece türk erkeklerine öyleler bence hepsinin hayali yabancı erkeklerle seks yapmak .