bugün

pala bıyıklı kürt dayı olması muhtemeldir.
Benimdir.
Malum bi paket sigara on tl olunca, aylık 300 lira sigaraya verecek param yok.
Elleri sarartır, pis de kokar.
Cezbedici olduğunu hiç sanmazdım, varsa beri gelsin ahaha.
Bildiğin fakirdir. Kıvırmaya gerek yok. Evet.
Leş gibi kokar.
Fabrikada tütün sarar sanki kendi içer gibi.
Sigara keyif işidir, içilecekse adam gibi sigara içilir, ağır geliyosa masrafı bırak gitsin.
artan sigara zamları ile askerde herkesin yeni hobisidir.

malum bi sigara min.15 tl.

veriyon 5 tl iciyon kardesim.

dağlı, köylü diyenlere aldırmayın

bunlar lahmacunu çatalla yemeye çalışan tiplerdir.

ayrıca yakında evden su getiren erkek,

sefertasıyla dolaşan erkek gibi başlıklarda açılırsa şaşırmayın.
annemin dayısının oğlu, normalde arada bir dal sigara tüttüren adam tütün sarma makinesi almış, birini söndürdüğü an diğerini yakıyor basbayağı tiryaki olmuş.
Benim canımın içidir. Kendi elleriyle sarar her sarışında bana da öğretmeye kalkar ben öğrenememiş gibi yaparım bir sonrakini yine o sarar.
Senelerdir bahsi geçen kişi olmamak için çaba gösterdim fakat artık zorlanmaya başladım,bi zam daha yersek aralarına katılacağım gruptur.
Keko olabilir elleride kokuyodur onun.
Domestoslu suya yatırılası erkektir. Bir ömür bekletin o suda. Anca çıkar o koku.
Ev ekonomisini idare etmeyi bilendir. Bir paket sigaraya 15-20 TL vereceğine o parayla eve giderken Bim'den dost yoğurt alan adamdır. Ortalama bir tütün ve makaron ile bir paket sigaranın maliyeti 3 lira iken, dünyanın vergisini ödeyip kerizlik yapmayandır. Enayi değildir, benimdir.
sigara ucuzken bendim bu, pahalı olmaya başladıkça paket almaya başladım.

gerizekalıyım sanırım.

yakında aranıza döneceğim.
Son zamlardan sonra başının çaresine bakmak zorunda kalan erkektir.
Hem daha az içiliyor

görsel
O sigaranın bok gibi kokusunu bastırmak için bide üstüne 15 liralık parfüm sıkar.
Ulan hadi sigara günlük alınıyor, leş kokusuna rağmen ucuza kaçtın. Bari kaliteli parfüm al.