bugün

Hayret bir şey ya. Şimdi bu kızlar zaten ta en baştan aileden adeta birer premses olarak büyütülüyor. Her birisi babasının prensesi ve büyüdüklerinde de her birisi beyaz atlı prenslerini beklemekten çürüyüp gidiyorlar.

Aslında birilerinin çıkıp acı gerçekleri bunlara söylemesi gerekiyordu. Bu görevi de ben üstlendim ve sırrı ifşa ediyorum.

Hiçbiriniz prenses değilsiniz, kendini prenses sanan kezbanlarsınız.
Şımarıklık.

Üniversitelerdeki kızlara dikkat edin, oturup iki satır kitap okumazlar(akademik kitap), ancak hepsi âlime kesilir.

Bilmiş tavırlarından geçilmez.
Eeh, anadolu'dan istanbul'a gelince ufak bir sendrom yasanabilir.

2. Ve 3. Kuşaktan kızlarımızda bu tip algı oluşmaz.
(bkz: sözlük içi cici kız familyası)
abi neden böyleler kafayı yiyeceğim ya. az önce yine tavırlandı boktan birşeye. sevgilim olmasa s!kcekt!m belasını da neyse.
sevgilinse prenses gibi davranacaksın tabiikide. sevgili bulmuşsun prenses gibi davranacaksın.
çünkü neden olmasın ?
-mülteci çöplüğüyle +20 milyon(afgan-suri-ırak) erkek populasyonu(bunlar ilerleyen aşamalarda ne gibi sosyal bozulmalara ve katliam tarzı olaylara yol açacak göreceksiniz)
-meriç dalgalanması
-sosyal medyanın sadakat eşiğini s.kip atması
-faceappten yüz değiştiren bir erkeğe biyografi lokasyonundan en azından 200 takip isteği ve dm le karşılık gelmesi..
-kendini tam anlamıyla yetiştirmemiş kişinin bir ilişkinin ağırlığını taşımaya ve sorumluluk nedir bilmeden evcilik oynamaya çalışması..
vb. bla bla bla diye uzar gider...
çok parametre var çok
zamlının insafına bu denli kafayı yorarsan çok geçmez kapı önüne 3 vakitte koyulursun.
Yakında bulacağım bitane yabancı uyruklu. dislike atan kezban sahibeler yeni köleler bulsun amk.
Sebebi, ülkemizdeki arz talep dengesidir