bugün

Şu dünyada en sevdiğim iki şeyden biridir.

Birincisini söylemiyorum işte çatlayın patlayın.
Sıçmak sıçmaktır. Nasıl açıklarsın ki amk.
Kaka yapmak. Boşaltım yapmak. Sıçmak işte.
Önceki gün yediklerinize göre mutluluk veya hüzün verebilecek biyolojik olay. Özellikle de günün ilk postası çok rahatlatır. ishal veya kabız olunduğunda ıstıraba dönüşür.
Dün yediğim 4 öğünle birlikte şuan fena halde yaptığım eylemdir. 3. kez sifonu çekmiş bulunmaktayım. Gelişmeleri yazacağım.
Sıçmak içindekini dışa vurmanın maddi eylemidir. Kişinin sıçma alışkanlıkları ve bokuna bakış açısı hayatına neredeyse aynı şekilde yansır. Sıçmayı suç gören ebeveynle yetişen çocuk kendini dışa vuramaz. Götünü açmaktan utanan bebek açık yürekli olamaz yüreğini ortaya koyamaz. Kısacası toplum içinde veya umumi yerde sıçamaz ve sıçabilen, hatta çocuklukta şımartılıp sorumluluk almadan hayvan gibi sıçıp ortalığı batıran ve bununla gurur duyanların boklarının içine batar ve o bok yığınının içinde saplanır, batar, kaybolur gider.
Rahatlama ve aydınlanma yaşanılan andır. Pıt pıt düşerken bok, dalıp gidilen hayaller ve fikirler, insana en parlak fikirler tuvalette gelirmiş.
Sabaha bitirmeniz gereken projeniz varken sözlükte geyik yapmak. sonra saatin 5.30 olduğunu görüp amı götü dağıtmak.
Rahatlatan eylem.
sigara ile birlikte daha bir rahatlatıcı eylemdir. zira sigara metobolizmayı hızlandırıp sıçmanızı kolaylaştırır.
sıçtın zaten...

görsel
Sıçmak, sıçmak ve sıçmak.
Akşam vakitlerinde, avlularda ve her yerde.
Akşam, yine akşam, yine akşam
Bir sırma kemerdir suya sıçsam;
Üstümde sema kavs-i mutalsam!
Göllerde bu dem bir bok olsam.
Vizeler yaklaştığı için şu an içinde bulunduğum durum.
Bu ara sosyal medyada gariptir, ergenlik yaşayan tiplerin sergilemeyi bir marifet saydığı eylem.
Ulan o kadar umutlanıyorduk zeki bir gençlik geliyor falan, gittiniz sıçıyorum ve bundan utanmıyorum mottosu inşa ettiniz.
Biz çok utanıyoruz ondan söylemiyoruz keko.
Argoda, bir eylemden dolayı yaptırıma uğrama durumu.
Eski insanlar. tuvaletlerini. nasıl yapardı.
En rahatlatıcı eylemlerden biri.ewed
irem dericinin çok sevdiği bir eylem.
Sabah çok keyifli oluyor.
argoda, başına kötü bir durum gelmek.
(bkz: ayvayı yemek) ile benzer anlam taşır.
dünyanın en zevkli eylemi.
Özellikle klozet varsa efsanevi olan olaydır.