bugün

son 3-4 yıldır yaygın olarak kullanılan,kalıp sabunun tahtını yerle bir eden hijyenik sabun türü.
kullandıktan sonra elde kaygan bir his uyandıran bir süre sonra kalıp sabuna dönüş yaşatan hijyenik ancak rahatsız ürün.
mastürbasyon esnasında kullanılabilecek kıvamda bir kimyasal.
elde bulunan yaralara direk teması sonucunda içinde bulunan kanserojen maddenin harekete geçtiği söyleniyor.
içindeki kimysallar sebebiyle aslında çok zararlı olan fakat pratikliği ve umumi mekanlarda herkesin avuçladığı sabunu kullanamama takıntısı olan insanlar için ideal sabun şekli.
kendilerini üst insan olarak gören yahudilerden intikam alma hayalleri kurma sonucu ismi sıkça telaffuz edilen sabun türü.
(bkz: yahudilerden sivi sabun yapmak)
ilk kullandığında hiçbir zaman bitmeyecek gibi durduğunu düşündüğün, iki gün sonra yedeğini alma gerekliliği hissettğin sabun çeşidi.
asla normal sabunun yarattığı temizlik hissini vermeyen şey.
who tarafından, antibakteriyel özellikli bazı sıvı sabunlarında kanada da yapılan araştırma sonucu ağır para cezaları keşilmiştir. sıvı sabun kullanuyorum ama kalıp sabunda bulunduruyorum evimde.
kremli fax her türlü alır. beyaz renktedir. hobby ve duru da tutulur. ömer adil'in yazısı güzel, ancak pahalı. böyle.
beyaz renkli hindistan cevizli olanlarını kullanmayalım kullandırmayalım.*
dış mekanlarda tuvaletlerde olması gerekendir. sağlık açısından kuru sabundan iyidir.
hindistan cevizi ya da fındıklı olanları çok güzel kokar. durununkiler özellikle.
31 cilerin vazgeçilmez aksesuarı kayganlık yaptığı için zevk verir.

(bkz: 31)
her sıktığımda fıştt diye tişörtüme veya koluma bir yerime zıplayan sabundur.

ikinci denemede ise sıvı sabunu sakinleştirip adam gibi sıkarım.
kafelerde ben bunun köpüğüne rastlıyorum genelde.su mu karıştırıyorlar çalkalayıp geri mi koyuyorlar anlamadım ki...hayır sen öyle bir puştsun ki sayın kafe sahibi,oradan mı kar edeceksin? kaldırdın zaten bir ton para, bir çay 2 lira lan 2 lira ! gavursun! o sıvı sabun oraya gelecek,o kadar diyorum.
ya hep mi bana denk geliyor bunun bitmişi? büyük şişeden küçüğüne aktarım da ömür törpüsüdür, taştı taşacak stresi de cabası...
özellikle umuma açık ortamlarda bizleri kalıp sabun hijyensizliğinden kurtarmış üründür. lakin ne kadar dikkatli davranırsanız davranın , maksimum hijyen sağlamak amacıyla avucunuzda gezdirdiğiniz sıvı sabunun en az yarısı henüz çözünmemiş olarak lavaboya dökülecek ; heba olacaktır. bu da marketten satın aldığınız koca sıvı sabun kutusunun , yalnızca yarısından faydalanabildiğinizi hatırlatacak , hüzne gark edecektir.
Kalıp sabunun ahını alarak Ocağı'na incir ağacı diktikten sonra köpük sabun gelerek tahtından indirmiştir bu sabunu.

Yuva yıkanın yuvası olmaz Hesabı.
elde yara varkan kullanılmaması gereken ürün. molekülleri açık uçlu olduğu için dokulara tutunup ilerde kansere neden olabilir.
deride dermatide sebep olan, bir cok alerjik madde barindiran sabun turu...
kaba konulduğunda değil üretimden sonra hep sıvı olan sabundur, yanlış kullanım şekli aşağıdaki gibidir.
http://c.ekime.net/galler...n%20akm%C4%B1yo%20beyler/
kalıp sabun sıvı sabuna oranla çok daha temixdir. bir kere kalıp sabunun üzerinde pislik kalmaz.
elimi ne zaman sıvı sabunla yıkasam sanki temizlenmemiş gibi gelir bana.
ayrıca o ne öyle sıvı sıvı midemi bulandırıyo benim.
modern olduk ya şimdi heryerde bunlardan var.
Iğrençtir. Katı sabun candır. hacı şakirin kremli sabunu. Candır.
Hassas ciltler için iyi değildir.