bugün

türkiye üçüncü dünya ülkeleri standardına düşsün, biz elitliğimizi sürdürelim ve kesinlikle bir türk markası dünya çapında ünlü olmasın diye içinden yalım yalım yalvaran haindir.

lipton içer, fuse tea içer ama türk olguları barındırır diye didi içmez. bahanesi de, "ay çok şekerli, istediğim tadı alamadım dostum, popoma sürünce yanma yapıyor" gibi düdüklüktür. sorsan kesin cehapelidir ve milliyetçidir.

götümün milliyetçisi.
(bkz: derdini sikeyim butonu)
israil sermayeli diğer markanın paralı destekcilerinin kötülemesidir.
türk markası sevmeyen kişidir. türk markası dururken onun yerine oys ti, moys ti, yok ne bilim ti içmeyi yeğler. yazıktır. israile eğer kapıdan içeri sokulursa gidip yaşaması gereken tiptir.
halbuki tarafsız davransa çaykur didinin gayet de hoş olduğunun farkına varacaktır.
türklükle alakası olmayan durum. pazarlama tarzlarına bi bakar mısınız? liptonun yaptıgı reklamlara bakın didinin yaptığı reklamlara bakın, didinin neden çekici gelmediği çok net oluyor.
Pazarlama taktiğinin Türk kafası ile hazırlanmasındandır.
Dışarıda kafelerde didi yok sanırsam. Menülerde hiç görmedim. Kısıtlı pazarda mücadele ediliyor gibi.
bilmiyorum, ben her ikisini de sevmiyorum.
yabancı mal kullanma sevdası, iktidar partisi mensupları ve ailelerinin iyi bildiği bir şeydir. çantaları, eşarpları, donları bile yabancı markadır.

şimdi "hain" kimmiş ?
damakta gayet de hoş tatlar bırakan ürünü hıyanet nedeniyle içmeyen haindir.
O zaman Ülkemi de terk etsinler sonuçta burasıda TÜRK yurdu.