bugün

eğer varsa böyle birisi kendisine haksızlık yapılan kızdır.
Mini eteklilere geç türbanlılara dur demeyi adet edinmiş öğretim görevlisinin vicdanı olmadığının kanıtı.
(bkz: sırf küpe taktığı için sürgün yiyen öğretmen)
Cok karmasık bir durumdur. Kız basarılı ise kalması haksızlıktır. Ancak okudugu bölüm biyoloji ise evrim her zaman karsısına cıkacagı icin bu kızımız inancını karıstırmadan ne kadar nesnel olabilir o da ayrı bir durumdur. Eger olabiliyorsa harika bir durumdur hatta...

Ancak evrime inanmıyorum diyorsa kalması normaldir. Burada inanmama lafını kullanarak zaten tartısmayı baslamadan bitirmistir. Melegine gore bir insan degildir.

Ama sadece turbanlı diye kalıyorsa suclu egitimcide ve onu zorlayanalrdadır.
bir de türban taktığı için geçen türü vardır bunların.
(#10141450)
edit: entrynin orijinalini eksile kardeşim.yoksa yasakları işine geldiği gibi yorumlayanlardan mısınız?
sırf türban taktığı için dersten geçemeyen hatunun hocası "yrrak kadar beyinle at gözlüğünü gtüne geçirmiş vaziyette tek telden ötecek" olursa, türban takmayan hatunların hocası ise (pardon "hocamız") "biraz muhafazakar" olursa bu hatunlar dersten geçemezmiş. mesele ise "kişilik oturması" imiş. işte ben ifade ediş biçimlerimde böyle tutarlıyım. kadına o kadar saygı duyuyorum ki hem ona "hatun" diye hitap ediyorum hem de onun türbanını savunuyorum. işte ben böyle bir ileri demokrasinin insanıyım.