bugün

Her kızın hayalidir. Benimde yapmak istediğim bir durumdur. Fikirlere açığım.
http://www.youtube.com/watch?v=1-kterepmnm yapabiliyorsan ve sevgilin bunun izlememişse bundan iyisi yoktur herhalde. unutmadan o ihtimallerin ikisi bir arada zor gibi ama neyse.
Video kaldırılmıştır. Benim düşüncem; 1 ay sonra yurt dışından türkiye geliyor. Sahilde otururken bir kemancı gelecek. Tabi o gün rüzgar olması şart çünkü tam keman çaldığında, bir kaç arkadaş gülleri savuracak. Olur ya o an dans edersek kemanın bitmesi ile bir başka kişi daha önceden tasarladığımız yazıyı yakacak ( rüzgarlı havada nasıl olacaksa artık) daha sonra cevap verse dahi bitmeyecek. Yolda yürürken daha önceden ayarladığım iki kişi hazırladığım pankartı açacak. Pankart indikten sonra küçük bir kız gelecek ve sevgilime gül verecek o gülüm içerisinde bir yüzük çıkacak. Eğer parmağına takarsa ne ala takmazsa yüzüğü bozdurup iddaa oynarım. Aylardır buna hazırlanıyorum ama çok düşündüğümden midir nedir basitleşti. Umarım daha yaratıcı fikir çıkar.
artık çok demode olan, bir zamanların şaşırtıcı, yaratıcı ve ilginç evlenme teklifleriyle sonuca gitme durumudur. o kadar sıradanlaştılar ki, sade bir "benimle evlenir misin?" sorusu bile çok sıradışı artık.
sıradışı olduğunu düşünüp kötü bir evlenme teklifi ederek hayal kırıklığına uğratacak olan kişinin yaşadığı olaydır. benim fikrim sade. aslında çok boş gelecektir eminim. neyse, sahilde otururken birden benimle evlenir misin diyecek. ama siz nasıl birşey istiyorsunuz ki kızlar ?!!!
günümüzde saçmalama sınırı olarak nirvanaya uluşmış davranış. gereksiz ve boş bir şey. mesela bir parkta ama tam zamanında, doğru anda yapılmış sıradan gibi gözüken evlenme teklifinden kat ve kat daha kötüdür. gerek yok böyle abartılı davranışlara. mesele kesinlikle doğru zaman.
ağzınla kuş tutsanda cevabı bir kelime olan eylemdir. sıradışı birşeyler yapılması gereklidir. evliliğin devamı kötü olup boşanmayla bile sonuçlansa "ama iyi teklif etmişti be" sözüyle ömürlük, güzel bir iz bırakılabilir.
sıradışılık değil samimiyet önemlidir.
şu sıralar cıgrını aşan herkesin farlılık yaratmak ugruna verdigi ugraş.
http://www.akilli.tv/vide...e-teklifi-gorulmedi-.aspx
her kadın bayılır böyle seylere diye düşünülmemesi gereken bi durum. şahsen bu turden bi teklifte bulunulmaması için yetkili kişileri tehtit ettiğim bi husustur. önemli olan zamanlama ve içtenliktir.
her kadın bayılır böyle seylere diye düşünülmemesi gereken bi durum. şahsen bu turden bi teklifte bulunulmaması için yetkili kişileri tehtit ettiğim bi husustur. önemli olan zamanlama ve içtenliktir.
oturup sakince teklif edildiğinde de kabul eder seven, güvenen, saygı duyan kadın. amma velakin kadın bir de şuna bakar, bu adam hayatımızın en özel, en önemli anlarından birini bize nasıl yaşatacak. beni şaşırtmak, hayatının kadınına evlenme teklifi etme gururunu nasıl tasarlayacak? çünkü kadın "evet" cevabını verirken zaten dünyanın en mutlu kadınıdır o an, yanında bir de üzerinde düşünülmüş bir evlenme teklifi bu sevinci epeyce katlar.

erkeğin hakkıdır evlenme teklifi etmek, kimse erkeğin elinden bu hakkı almasın, kızlar evlilikten bahsetmesin, hele ki evlenme teklifi asla etmesin.
sevgilinizle tüplü dalışa gidin. yüzüğü de misinaya takın, misinanın ucu uzakta olsun. verin misinayı ona takip etsin suyun altında, yüzüğü gördüğünde herhalde vurgun yer. (bkz: tüplü dalarken suyun altından aniden çıkınca vurgun yenmesi)
(bkz: Seni tapulayayım mı kız)
teklifi edecek erkeğin amuda kalkıp beş parende attıktan sonra 100 metre engelli koşu yaparak teklifi edip, olur da hayır cevapını alırsa uygun adım ortamdan uzaklaşmasıdır.