(bkz: piç)
görsel
hayvan değil aksine mantıklı ve aynı filmi defalarca izlemiş şahıstır. "sınavım kötü geçti" diyen o hayvan bunu her sınavdan sonra söyler. sonuçlar açıklanıncada çalışmış mı çalışmamış mı anlarız o hayvanın hayvanlığını.
"çalışsaydın böyle olmazdı" şeklinde havalar atıp ardından notlar açıklanınca şayet ondan yüksek puan aldıysanız dumur olan insancık.
Genellemeden dolayı hayvanlığı şüpheli olan kişidir. Sınavı gerçekten kötü geçenlere yapıldığında hayvanlık denilebilir. Ama şöyle ki sınavım kötü geçti diyen kişilerin notları açıklandığında durumun hiç de öyle olmadığı görülüyor genelde.
geneli okul hayatını pek bir rahat geçirmişlerdir. zira sizden daha kötü durumdalardır ve bu kötü durumun ruh hali içerisinde saçmalama yöntemini seçmişlerdir. fazla üzerinde durulmamalıdır. yoksam sizin kötü ruhunuz canavara dönüşüp arkadaşa bir organsal olarak tanışma içerisine girebilirsiniz. yazık olur gence.
o hayvan bir inektir aslında. gezeceğine, sınavdan bir gün önce pes atacağına çalışsaydın anlamı taşıyan kahkahalar atar karşısındakine.
tyler durden'in "ancak herşeyini kaybettikten sonra özgür olabilirsin." sözüne uygun bir harekettir bu. (bkz: bu adam işini biliyor)
kendini bir bok zanneden tiptir.
hayvandır,sövülesi insandır.*sınav çıkışında kapının önünde bekler böyle hayvanlar.her sınavdan çıkana "sınavın nasıl geçti" sorusunu sorurlar, eğer "sınavım çok iyi geçti çok da güzel iyi geçti" derseniz yüzleri asılır içten içe size söverler..

"sınavım bok gibi geçti sıçtım bütlere kaldım" derseniz yüzlerinde bir gülücük ile hafif bir osuruk kokusu eşliğinde sizinle alay ederler,"eneee benim süper geçti..en birinci ben oldum"söyleminde bulunurlar.
(bkz: şimdi reklamlar)