bugün

salı günkü antropoloji midtermüne çalışmaktansa kendisi gibi ders çalışmayan birinin başlığına mesaj yapan yazadır.
*
(bkz: the kene)
(bkz: kök)
(bkz: ferat) da varmış ana hepsinin mi sınavı olur lan
edebiyat sınavı olan yazarın bütün edebi eserleri sözlüge girmesine neden olabilir.
(bkz: ben de ondan selam)*
(bkz: ibne kök)
(bkz: bağımlılık yapan maddeler)
(bkz: sigara alkol esrar eroin uludağsözlük)
(bkz: sinav zamani sozluge sarmak)
(bkz: 6 saat sonra sinavi oldugu halde sozlukte takilmak)
(bkz: sinav zamani sozlugun kiymete binmesi)
bonus;
(bkz: sinavda da sozlugu soracaklar sana)
geleceğini düşünmeyen yazardır.
en asil duygunun insanıdır.
sınav yarın değilse çok sorun yaratmayacak olaydır..
sınavdan önce notlarına söyle bir bakmakla halledeceğini sanan yazardır. muhtemelen sınav sonrası sözlüğe girip hoş olmayan entrylere imza atacaktır.
sözlüğün bekasını düşünürken işin bokunu çıkaran yazardır. * *
yazarımız sınavdan gecemeyeceğine kanaat getirdiyse bırakalım bari uludağ sözlük için birşeyler yapsın. calıştığı zaman geçebileceğini düşündüğü bir sınavsa büyük bir gaflet içindedir,otursun sınava calışşındır.
(bkz: bir hastalık olarak uludagsözlük)
(bkz: hastasıyızz)*
final haftasında da bu aktivitesini sürdürecek yazardır.
ikinci döneme dersle değil de sınavla girmeyi kabullenememiş ve olayı anlayamamış yazardır.
su an cok rahat ve mutludur.
Her finalin bir bütü her bütünde bir yaz okulu vardır mantığını hayat felsefesi edinmiş rahat yazardir.
finallerine az kala ders yerine uludağa çalışan yazardır.
benimdir!
açıköğretim tarih sınavlarından çuvallamış olan yazardır.
Önünde kitap elinde telefon olan yazarlar da vardır. Benimdir.
zaten çoktan çalışmış olma ihtimali az olan yazardır.
uludağ sözlük sınav yapsın girelim diyen yazardır.
(bkz: buyrun benim) kopyala yapıştır yapmam ayrı bir konu. kimya yazılım var ama ben burda entry giriyorum.
allah belamı versin ama benim. lan ne olur biri bir dua etsin bir şey yapsın çok fena çalışmam lazım. hadi be sözlük ahalisi gözünüzü seveyim, çalışamıyorum.
finallere kalmış iki gün ben hala entry kasıyorum napıyorum diye kendi kendine soran x kişisidir. Malesef burada x benim.