Bazı bünyeler için sadece yapılan planla kalınan hadisedir.
işi bilenlerin işidir.

(bkz: ohea)
(bkz: ne demek bu şimdi)
Öğrencilerin kafasında kurduğu Ütopyalara verilen genel addır. Büyüyünce geçer halidir.
takdir ettiğim kişilerdir. plan yapılır çok da zor değildir ama o plana uyabilmek büyük maharet ister.
Çok az insanın başarabildiği ve yapanları da takdir ettiğim bir çalışma tipidir. Çoğu zaman kötü geçmiş bir sınavın ardından gaza gelerek ikincisine planlı çalışacağım, ortalamayı ikiye katlayacağım denir fakat gel gör ki çalışma hergün bir diğer güne ertelenir ve yine son güne kalır çalışmak. Sınavdan önce ki ruh hali ise ortalamayı ikiye katlamaktan ziyade dersten kalmamaktır.
en iyi plan şimdi yatalım sabah ezanıyla uyanır hem o zaman daha iyi anlarız muhabbetinin döndüğü ve uygulamaya konulan plandır.
(bkz: bırakın bu işleri)
göze çarpan ilk belirtisi, alık alık bakan gözlerdir.
kopyadır o kopya.
her sınav döneminden sonra söylenen ilk söz.
olası bir durum değildir. yaptığını iddia edenlerinse ağır bir depresyon, travma geçirdiği akıllara gelir.
hayal işidir.
soylemesi kolay uygulaması ise yüksek irade, azim ve istek gerektiren bir iştir.
(bkz: ütopik eylemler)
(bkz: şimdi yatayım sabah erken kalkar çalışırım)
dostum ben bunu ergenlik zamanimda yapardim. o zamanlar alirdim elime kalmi bos kagidi yazardim iste "destroying plan" basliginin altina (sanki 4-3-3 sistemini buluyorum aq, yada fm ye kadro hazirliyorum). neyse baslardim altina birer birer yapilacaklarini en to do list tarzindan. sonra bakardim plan yapmaktan yoruluyorum (zaten plan yarin basliyor ve iki üc gün pay koymusum ders calismamak icin) bu gün iyi calistim der, yarinda bir sey yapmazdim. yani o iki üc günlük ders calismama payi olurdu sana iki hafta. ve son gün kopyalar hazirlardim. iyi bir macera olurdu bana o "destroying plan".