bugün

duygulandım. tebessüm ettim. güzel haftalardır.
Dikkat ettim salt sınav haftalarında sözlüğe giriyorum, çalışırken vakit öldürme adına. Bu yüzden bana uludağsözlüğü çağrıştırır.
bu dönem içinde eğlenirken kendimi aynen böyle hissediyorum;

görsel
genelde yılın en güzel dönemlerinde ilan edilir.. baharın en güzel haftalarını lise sınavlarım yemiştir. kinim büyük.
çalışmadıysan bol bol kahve içeceğin haftadır.

ve çok fazla kahve içtiğinde ise vücudunda su oranı düşecek ve buda bağışıklığını en düşük seviyeye getirecektir. ve bunun sonucunda hastalığa merhaba diyeceksin.

denendi, onaylandı
Nescafe işeten zamanlardır, bittiğinde hayat birden güzelleşir.
Allah ın belası hafta.

Daha 3 te 1 i duruyor ben şimdiden bitkisel hayata girdim, hıyar olarak yaşıyorum.
öyle bir haftadır ki geçtikten sonra boktan beter hayatının da iyi olacağını sanırsın. ama olmaz
Sınavların başladığı, stresin arttığı, zorlu dönemlerin habercisi olan haftadır.
Stresli haftadır yeni liseliler bilmez bizim zamanımızda günah diye kopya da çekilmezdi.
lisede sözel öğrencilere sayısalların sayısal öğrencilere de sözellerin kol gibi gireceği haftadır.
Hoşgelmiş ama gelmese de olurmuş.
Şu an bitmesi için gün saydığım haftadır sonuç sayılı gün çabuk geçer.
Son yıl son dönem son vize olması nedeniyle korkutur.
Benim için haftaya olan haftadır.
Sosyal aktiviteler ve eğlencelerin bazal seviyeye indiği dönemdir. Stres de tavan tabi.
Hayvan gibi şey yapıyonuz ya.*
görsel
sıkıntıntı ayrıca o kadar heyecanlı olduğum haftadır .
Uludağ da takılmaktır. Bırak beni bırak gideyim.
14 gün kaladan Allah belanı versin Matematik üçgenini denklemini topla git.
Dedirten zaman dilimidir. Eğer mükemmeliyetçiliğiniz varsa (Benim gibi)
Herşeyi kusurusuz bilmelisiniz yoksa mutlu olamıyorsunuz...
eşittir stres haftası.
eşittir kilo alma haftası.
eşittir sivilcelenme haftası.
Geleneksel "ya bananeeeğğğ bananeğ bananeğ bananeeeeeğğ!!! Bırakıcam bu okulu, okumuyorum ben yaa!" Diye akşamlardan sabahlara kadar ağlayarak karşıladığım şenliklerin rövanşıdır hafta itibariyle. inşallah ben kazanırım.**

Ha ek olarak: alnımdaki sivilcemle de çok tatlıymışımm.. mmmm en sevdiğim.
Beni sinir hastası eden hafta. En çok çalıştığın sınavdan düşük almak evlat acısı gibi koyar.
görsel
görsel
görsel
görsel
Gibi sınavlar ile bendenizin hiç kasmadığı haftadır...
(bkz: şimdi onlar düşünsün)