bugün

Köylüm olur kendisi. Ama hiç görmedim bu taraflarda. Geç yaşlanan bir insan.
Bu saatlerde dinlenebilecek en iyi türk sanatçılardan birisi, çok başarılı olduğunu düşündüğüm bir sanatçıdır. Yolu açık olsun..
çok korktum. Bu kez de Mahmut tuncer ile popkek reklamına mı çıktı diye çok korktum.
bir kadın bu kadar güzel olup da aynı zamanda kendini bu kadar çirkin göstermeyi nasıl başarır anlamıyorum.
çıktığı coca cola reklamıyla marka imajını baya zedelemiş sanatçı. ya senin ihtiyacın mı vardı ki kabul ettin böyle bir işi. lütfen sadece sanatının yap o bize yeter.
Kız aldığı tepkilerden çok üzülmüş hastalanmış yatağa düşmüş bir daha oynamayacakmış zaten sizde üstüne gitmeyin.
kola reklamında oynaması hariç, her şeyine aşık olunası kadın.
Cocacola reklamında oynadığı yetmiyormuş gibi bir de özcan denizle dans ediyor. Gözümüzden düşmüştür.
Bugune kadar cikardigi albumleri "satin alan" birisi olarak -elestirme hakki sadece bize verildi diye belirttim bu ayrintiyi- oynadigi reklam filminden utanc duydugum sarkici.

Kendisi de utanmali.
coca cola reklamından sonra fena halde soğuduğum popçu. ne zaman şarkısı çalsa aklıma o saçma reklam geliyor.
(bkz: kurunun yanında yaş da yanar)
yarin gece Doğu Akdeniz Üniversitesi' nde konseri olacak sanatçı.
--spoiler--

https://instagram.com/p/2OdhoBL9Op/

--spoiler--
gerek dış görüntüsü gerek sesi gerek bakışları ile tamamen kadınsılığı yansıtan sanatçıdır. sanatçı diyorum zira benim gözümde sanatçı olabilmek için sözünden müziğe şarkının her alanında parmağı olması kafidir. kendisini pek bizzat tanımak da istemem aslında çünkü hayal kırıklığına uğramaktan da korkarım. bu kadar kadınsı ve çekici bulduğum birisinin laubali gevşek ağızlı ve patavatsız birisi çıkması durumunda büyük hayak kırıklığı yaşarım. o yüzden ben, kadınları uzaktan severim.
Coca cola reklamından sonra ki düşüncem;Nereye gömüyoruz abim...Sanatını bir reklam parasına satan insanları nereye gömüyoruz
Coca cola reklamından sonra ki düşüncem;Nereye gömüyoruz abim...Sanatını bir reklam parasına satan insanları nereye gömüyoruz
şu an coca Cola içiyor ve seni dinliyorum bebeğim benim.
şarkılarını dinlerken durduk yere içesimi getiren hatun.
yabancıydı, inşallahtı, imkansızdı, boş yereydi falan derken kafayı bulmak istiyor insan.
off sıcak, çok sıcakk .
bu vaziyetler şarkısı çok güzeldir.

görsel
tavernacı.
Bir şarkıcı.sen değil misin, özcan deniz barzosuyla karşılıklı gerdan kıran? Hadi, topla yerle yeksan olmuş karizmanla birlikte güzel şarkılarını da, git.
bu kadar güzel bir kadın nasıl kendini bu kadar çirkin yapar bilmiyorum anlamıyorum. ayrıca reklam meklam bu kadın özcan denize rol bahanesi ile kur yaptı ya. ölesim geldi.
izmirin kızlarındandır. yanlış olmasın hani.
Hediye adlı parçası kesinlikle dinlemeye değerdir.