bugün

toplantıdan sonraki ilk uygun anda ayak fantezisinin hunhar versiyonlarına maruz kalması ve akabinde daha başka atraksiyonlar kaçınılmazdır.

(edit : başlık başıma kalmış.)
itiraf sitelerinde yazılan hayal ürünüdür.
sizi uyandırmaya çalışan patronunuzun kıllı ayağı da olabilir. dikkat edin.
(bkz: Sıkıcı toplantıların can simitleri)
penisin deniz feneri gibi çakmasına sebep olur.
ayak fetişisti olan bir erkeğin ayağı olabilir.

(bkz: link yok gidelim)
bütün eller masanın üstünde olmasına rağmen tabanında ani bir darbe hissedebilir.
Toplantı bitti. Bi hızla otoparka koştum. Kadın bana arabasının ne olduğunu söylememişti ama bana gelen ilahi güçle (bkz: iğneleme) buldum. işte arabanın önündeydi. Ojeli tırnaklarını 15 metre ileriden görebiliyordum. Yanına gittim, sırıttı. Öpüşmek için dudağına uzandım ve o anda herşey bir anlık karardı ve sonra aydınlandı. Odamdaydım. Direk peçeteye uzandım. Ardından kalkıp duş aldım. Okula böyle gidemezdim.

Şeklinde devam etmesi yüksek ihtimal hikayedir.
Yalnız farkettim ben de iyi hikaye yazabiliyormuşum.
masanın altından bacağına değen ayağın tırnağındaki ojesini nereden gördün diye sormazlar mı adama?

ayrıca ayakkabıdan çıkan ayağın kokması diye de bişey var. hele ki hanım kızımız naylon çorap giymişse ekşi yanık peynir kokusu kaplar her bi yeri...

o koku içinde fantezi kurabilen adama hiç bişey demem, saygı duyarım ben.

son olarak (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ipneler)
değil! sıkıcı bir toplantıyı neşeli hale getirmek; kimi zaman, bir erkeğin ölü ruhunu dahi diriltebilecek kudrettedir.
(bkz: abazan olduğumu daha açık nasıl anlatabilirim)
sonu muhtemelen yatak da biticek olan eylem.
insanı içinde bulunduğu alemden alıp uzak alemlere götüren muhteşem bir çift ayaktan, daha hareketli olanıdır.
candır. *