bugün

Vallah billah ağladım ağa olmadı özgür ölmemeliydi yönetmen!
Ama işler karışıyor diziye Gazapizm de dahil oldu. özgürün cenaze yıkama sahnesi beni bitirdi.
Ah Özgür gardaşım ah.
Abartılmış, şişirilmiş dizimsi.

Gardaş ariyürüm ariyürüm... tarzı konuşan dallamalara kafa atasım geliyor. Ne komik ne samimi ne de güzel. iticilikte master yaptınız haberiniz yok.
s4e10 ile çok güzel bir şekilde ağzıma sıçmış dizidir. kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
En sevdiğim dizi fakat bazı konuşmaları şiveden dolayı anlamadığım için alt yazılı izliyorum. Tavsiye ederim.
zaten çok güzel ülkeymisiz gıbı

kapkaci
hapse girmeyi
uyuşturucuyu
pezevenkligi
sanki çok iyi bir seymis gibi anlatan sikimsonik internet dizisi...

ulan eskiden (bkz: ulan istanbul) vardı.

bu diziyle ilgili 1000 tane şikayet geldi diye dizi yayından kalkti..

bu sıfır biri izleyen de izletende pisliğin tekidir
adidir..
Sıfır Bir dizisinin neden çekildiğini anlamış değilim. Anlayan dm atarsa sevinirim.
4. sezon finali bugün yayınlanan dizidir. geçen sezon finaline oranla görsel açıdan vasat buldum. spoiler vermemek için kendimi zor tutuyorum bak.
4. sezon finali açık hava aksiyon sahneleri -sanırım- baştan belirlenen planın dışında çekildi.

--spoiler--
cio, çapraz ateşte kaldı.
--spoiler--

savaş satış gerek mimikleriyle gerekse duruşuyla gerçek bir oyuncu.

cezaevi sahnelerinde heyecan doruktaydı.
benimle duzgun konus. senin için heç eyi ollmaz ne cip!
Gereksiz dizimsilerden birisi daha. Gerçi gerekli olanları eskidendi.

izliyonuz bari o saçma, ağzınızı yamultarak yaptığınız replikleri dışarıda yapıp kendinizden tiksindirmeyin.
güneydoğu'dan büyük kentlere göçün, suçun yayılması üzerindeki etkilerini gösteren dizi.
ülkedeki en çok izlenen internet dizisi olması ülke seviyesini gösteriyor zaten. Keko dizisi. Bu diziyi izleyenleri etnik soykırımla kırmak gerekiyor.
blu tv dışında nerede izleyebilirim bilen varsa link atarım kardeşime diyen varsa bir yesillendirsin beni:)
şimdi 3.sezonun 8.bölümünü (sezon finali) izledim abi o hapishane basma sahnesi ne iğrenç bir sahneydi herkes birbirini vuruyo, bıçaklıyo savaş seyfi'nin boğazını kesiyo cio adamın bağırsaklarını dışarı çıkarıyo falan ve bu entry'i girdikten 1-2 dakika sonra yatıcam. evet bilinçaltım yine darmaduman oldu tamam gerçekçi dizi çekiyosunuz eyvallah da bokunu çıkarmayın.
Yeni sezona bomba gibi girdiler dayı.
yasaklanması gereken dizimsi.
blu tv dışında hiçbir yerden izlenmeyen dizi. ki izlenmesin de zaten. blu tv diziyi epey iyi hale getirdi. profesyonel ellerde kaliteli bir dizi oldu. beşinci sezon da başlamış. biriktirip izleyelim.
insanda adana gezisi yapma hissi uyandıran dizi. o ortamları yerinde görmek istiyorum.
izlemediğim dizidir.
yeni sezona bomba gibi başlamış dizi. ölen ölür, kalan sağlar bizimdir kardeş.
link var mı? denilesi dizi. *
(bkz: ölmeden önce yapılmayacaklar)
ilk sezonu yutuptan izledim, amatörlük aşırı bir güzellik katıyordu. blu tv aldıktan sonra daha kaliteli olmuş. bu halini de sevdim, ancak amatörkeyken de samimiydi. süresinin uzaması daha güzel oldu bir de.
kimse kusura bakmasın da piyasadaki en iyi aksiyon dizisi.
güncel Önemli Başlıklar