bugün

çok yakında internet ortamında yayınlanacak Adanada çekilmekte olan aksiyon dizisi.

ilk teaser,
https://www.youtube.com/watch?v=kQtdrtdE9yM
birinci bölümü on numara olan dizi. amatör olmalarına rağmen çok iyi iş başarmışlar. 15 dakikalık bölümler halinde yayınlanacak sanırım. iyi olmuş güzel olmuş hayırlı olsun uğurlu olsun yürüyün lan gardaş yolunuz açık olsun.
Biriciğim sen olacaksan yanında sıfır olmaya razıyım der aşık, sevgiliye..
Türkiye gettosunu anlatan interaktif dizi. ancak şöyleki olay çok hızlı işleniyor. yani normal tv dizisinde 3 bölümde ,hatta bazılarına göre 10 bölümde, işlenecek konu 15 dakikalık bir bölümde işlenmiş. hikaye çok hızlı akıyor. standart bir interaktif diziye göre çok daha hızlı. ilk bölümü izlemenizi tavsiye ederim. izleyince dedigimi daha iyi anlayacaksınız.
bir de ilk bölümde sadece hikaye anlatılmış. karakterleri izleyiciyle buluşturmak da hikayenin içine izleyiciyi almak da eksik kalmış. diyaloglar çok az. tırrek jargonu ve onların geyik muhabbetleri hiç yok denebilir.
--spoiler--
ilk bölümden anlaşılan sadece şudur: robin hoodçuluk oynayan türk gettosu.
tanim: adana'da geçen bir internet dizisi.

// yaşadığın yerde çekilmiş bir diziyi izlemek çok zevkliymiş lan.
tanım: (bkz: sıfır bir/#32722531)

// bu nasıl bir soundtracktır lan.
http://www.youtube.com/watch?v=YDhQWsFe_a4
diziyi bir kenara bırakırsak dizi müzikleri efsane olur.
tavsiye edilir. 2 bölüm bile sardı. konu nedense hızlı işliyor herhalde biraz aksiyon yapıp merak uyandırmak istediler.
ilk bölümü internet dizisi olmasına rağmen başarılı. 2. bölüm ise teknik aksaklıklar bir hayli fazla. özellikle ortam seslerinin alınmaması açık alanda stüdyo havası vermiş. müziklerin diyalogları bastırdığı sahnelerden bahsetmiyorum bile. genel olarak güzel. adananın arka sokaklarını biraz abartılı olarak anlatıyorlar ama girişim güzel.
hakkaten kanlı ve sert dizi.
belli bir yaş ve eğitim seviyesinin altı izlememeli.
2.bölümünü de bence gayet iyi çekmişler ancak başroldeki gözlüklü arkadaş gözlüğü atarsa tam bir çakır havasına bürünür.

işe teknik boyuttan bakarsak tabikide eksikleri var fakat hem ellerindeki bütçe hemde bulundukları bölgede sınırları zorlamışlar derim ben.
bu adamlar yürüyecek. ben gayet başarılı buldum, koy tv'ye oynasın.
Yayınlanan ilk iki bölümünü izlediğim ve oldukça başarılı bulduğum, daha da başarılı olmasını umduğum iş.
Saçma sapan tv dizilerinden kat kat kaliteli olduğunu söyleyebilirim.
Ayrıca sözlük vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduğum (bkz: tutmayinkucukenisteyi) dizinin 3 ve 4.bölümünde rol almıştır.
Hayırlı uğurlu olsun.
başarılı bulduğum internet dizisi. izleyin, izlettirin. desteği hak ediyorlar.
Benim büyüdüğüm mahellemde çekilen dizi.
Ama yalan olmasın biraz abartiyürlar ama kurtlar vadisinin tırnağı etmez o abartı.

Bu dizi destek alırsa kurtlar vadisini geçer ayıktırim.
Adamlar deli film cekiyürlar.
çok iyi yahu.
Cio ölmez demi la emmi ?
behzat ç sonrası beni tekrar dizi takipçisi yapandır.
Bir yazarımızın tavsiyesi üzerine Ders çalışmam gerekirken biraz önce iki bölümünü izlediğim dizi. On numara dizi olmuş.

"allahınızı severim ben sizin."
"oldu amına goyim mahmut tuncer show."

efsane dizi.
1 aralikta yeniden aramiza donecek olan super dizi.
ilk bölümü az evvel yayınlandı... Süper dizi..
ikinci sezonda kaliteyi katlayarak devam eden, memleketimin internet dizisi.
Allahınıza gurban.
Adananın plakasıdır.
son bölümde* tüm bölüm cigaralı gibi gezen savaşın aksine cio'nun final sahnesi beni benden aldı. o nasıl bir postadır be emmi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar