bugün

--spoiler--
Ankara’nın Haymana ilçesinin Culuk Köyü’nde hayvancılık ve sütçülük yapan Zafer Özyiğit’in Ziraat Bankası önünde protesto için sütlerini döktüğü video, sosyal medyada hızlı yayıldı.

“Cumhurbaşkanı seviyorum ama ulaşamıyorum. Cumhurbaşkanımız haberi olsa bunları yaptırmaz. Yetkililer Cumhurbaşkanımıza bilgi vermiyorlar”
--spoiler--

Kaynak: https://odatv.com/50-hayv...-odeyemem-14041847_m.html
--spoiler--
“cumhurbaşkanı seviyorum ama ulaşamıyorum. cumhurbaşkanımız haberi olsa bunları yaptırmaz. yetkililer cumhurbaşkanımıza bilgi vermiyorlar”
--spoiler--

Cumhurbaşkanın kurtarsın seni kodumun sırtlanı. Eline de bayrak almış polis tarafından göz altına alınırsa terörist değilim demek için.
"ithalat yapa yapa hayvancılığı bitirdik çatlayın, patlayın." cevabını yakın zamanda alacak köylüdür.
çomarlara göre ;

- vatan haini köylü,
- dış güçlerin adamı.

dır.

ibret alınması dileğiyle.
zorda kalan bir emekçinin belki de son yardım çığlığıdır. şu yukarıda "çakal sırtlan" vs diyenleri takmayın. zira o videoda ki adamın şivesi diyarbakır şivesi olup elinde de hdp bayrağı olsaydı öve öve bitiremezlerdi.
Olayın doğan medyayı satın alıp yandaslik yapsın diye demirören'e 700 milyon dolar 2 yıl geri ödemesiz kredi veren ziraat bankası şubesi önünde gerçekleşmesi de ayrı ironi olmuş bu arada.
oy verdigi parti bellidir.
Bu dayinin kulagina egilip eqonomi çoh eyi diyerek uzaklasin.
Çığlığını ve ağlamaklı sesini duyduğum an evine ekmek götüren bi baba belirdi gözümde içimi dağladı. Emekçisin sen hakkın bu değil be amca.
15 temmuz sonrası çoban kepeneği giyip ak sarayın önünde nöbet tuttuğunu söylemiş olan köylüdür.

Dayıcım bu işler nöbet tutmayla olmuyor işte.
Bak demirören hiç nöbet tutmadı ama senin banka ona faizsiz kredi verdi.
Sen nöbet tuttun sana icra gönderdi.
Oyunu malum partiye verip, işler iyi gitmeyince veryansın eden bir çiftçi hadisesidir.

Zamanında Atatürk çiftçilerin tarım ve hayvancılıkta kullandığı araç mal ve mülkün haczedilemeyeceği kanununu çıkarsa da bu dayının ‘sayın cumhurbaşkanı’ bunu hiçe saymıştır. Neler hiçe sayılmadı ki be dayı. Ver oyunu donuna kadar alsınlar.
TV'nin üstüne çıkan yozgatlı amca vakasıyla birlikte ikinci vaka oluyor bu aralar. Bu da haymana'dan...
Çomarlar uyanıyor mu acaba? Gerçekten böyle bir şey olmuş olabilir mi?
Haklı ve üstün koyludur.
RTE'ye isyan edilir mi lan. tiz kellesi vurula.
şark kurnazının önde gidenidir. yaban çakalıdır. sütü döküyor protesto ediyor ama arada sürekli cumhurbaşkanımı seviyom ona haber edin sütçü halil dayı zorda diye gibisinden serzenişte bulunuyor. hem protestosu neticesinde başına iş gelmemesini garanti altına alıyor hemde yaklaşan seçimler dolayısı ile mevzu ortaya çıkınca siyasi çıkar için kullanılacağını biliyor 3-5 bir şeyler alacağından emin.

zaten cumhurbaşkanı bunu öğrenir öğrenmez yemeden içmeden kesilir benim çiftçim zorda iken ben milyon dolarlar ile oynuyorum diye.