bugün

madem görünmesi ayıp inek, köpek vs memeli, neden memelerini sallaya sallaya gezmektedir sorusuna göre mantık hatasıdır. evet ayıptır görünmesi bunlar da taksındır. wrestlingciler, erkekler de taksın o halde.
(bkz: ölü taklidi yapın gider)
(bkz: çömelince bir şey yapmaz)
her dik durması gereken şeye sütyen mi takalım? *
kopçalarının arkada olması. neyse ki önden versiyonu da var.
Annesiyle babası şakalaşırken olmuş bu.
Çok doru salın memişleri kafeslerinden kızlar.
Sütyenin meme ucunu kapamak için takıldığını:

yeni öğrendim.

görsel
hocam yalnız o iş tam olarak öyle değil. konu sadece meme ucu değil, 40 yaşına gelince anlarsın 2. sebebini.
Sütyen memeyi toplar, sarkmasını da önler. Sadece meme ucu kapatmak için değildir.
12.

Sütyen takmak Zorunlu değil.

Memelerinize sütyen takmayabilirsiniz.

Memesi güzel olmayanların hilesidir, kurtarıcısıdır sütyen.

Büyütürler, dikleştirirler, yabıştırırlar daha neler neler kim bilir?

Ent.
(bkz: derdini sikeyim butonu) şart oldu !..
Herhangi bir mantık hatası yok. Sütyensiz looklar eksik gibi geliyor bana.
Göte de sütyen veya südyen her neyse işte olmalı. Bazı götleri dik ve dolgun göstermek içün. Küçük ve sarkık popo very fucked up.
Mantık hatası falan değildir.
Tabi tercih sebebi meme ucun görüncek diye 30 a basmadan çocuklarını diz kapağı hizasında emzirebilirsin tabi.
nasıl düşünelim foto at.
memesi olmayan kız savunmasıdır.
amacım yazara asılmak veya laf sokmak değil, tamamen tecrübeye dayalı konuşuyorum, olmayan şey sarkmaz... muhatap olduğumuz şey c veya "tanrı'nın bir lütfu olarak" d cup'sa, istersen takma...

bizim, bu kadar senedir erkek olarak görüp, öğrendiğimiz bundan ibarettir.
Kışın memeler daha çok üşür ekstra ısıtıcı işlev görür, yazın ince kıyafetlerin altından dikkat çeken görüntüler verilmesini engeller, yürürken koşarken de hoppidi hoppidi zıplamaları sapıklara davetiye çıkaracağından yine koruma işlevi görür. Büyük memeleri küçük, küçük memeleri büyük gösteren türleri de vardır. Güzel memeliler de giyer çünkü Sarkmayı önler daha estetik bir görünüm sergiler her daim çıplak bir görüntü çekici değildir rengarenk değişik modelleriyle fantezilerinizi geliştirir.. daha ne etsin bu sütyen? inanılmaz faydalı ve mantıklıdır.
konu meme olunca maşallah entrylere kan geliyor..
mesela ben, bu başlık sayesinde büyük memeyi küçük gösteren sütyen olduğunu öğrendim.. nasılını zaten hiç anlamadım ama neden!!!!!

nice sinead o'connor'lar bizi 650 gram elyaf dolguyla kandırıp tavlarken, insan kafam kadar bir şeyi niye küçük göstermek ister ki? bence bunun tek bir açıklaması var: şükürsüzlük!!
sütyen yoksa ikiz takkesi takın.
Omuzlarınız o yükü taşıyabiliyor mu? Sütyenini çıkardığında canının yandığını söyleyen kadınlar var ve herkes göğüs ucunu göstermek istemeyebilir.

Kendi vücudunuzdan yola çıkmayın. Göğüsleri çok ağır ve büyük uçlara sahip kadınları da düşünün. Onlar için sütyen; insanlık için elektrik kadar önemli bir buluş.
yazın yapılırsa iğrenç ötesi olan şey.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar