bugün

artık dayanamayıp yakın zamanda yukarı çıkıp "senin hüviyetini sülaleni sikerim ulan" diyeceğim komşudur. kocasının ak parti ilçe başkanı olması dolayısıyla kavga edip, silahların konuşup ortalığı kan gölüne çevirttirecek komşudur. ulan her gün temizlik mi yapılır allahsız, kitapsız ! senin makinin sesinden, sandalyeyi masayı bir oyana bir bu yana çekip pat küt ses yapmandan bıktım ! ulan hadi gündüz yapıyorsun da gece 3 de niye yapıyorsun ?

sonra bunları öldürünce suç işlemiş oluyorsun.
balkonunda sürekli çamaşır serili olan kişiliktir. vay o çamaşır makinasının haline. *
yatakta aşkın tadını alamayan kadın, yerdeki tozun peşine düşer.
evinin ortasında kumlarla çevrili ada mı var diye merak edilen komşu. Bu halı sirkeleyişlerin başka açıklaması olamaz.
beni katil yapacak olan komşudur. sabah demez gece demez pazar demez bayram demez hayatını temizliğe adamış mnakoym!

böyle devam ederse elektrik süpürgesi sesi eşliğinde ben de hayatımı kendisine adayacağım.
hijyen hastalığını tutulmuş olabilir.
evinde yapsın birşey demiyorumda, sürekli birşeyler silkeleyip, halılara odunla vurmasınlar lütfen. (bkz: apartman yengeleri)
obsesif kompülsif kişilik bozukluğuna sahip olan komşu türüdür ve tam bir beladır. bir de bu belanın çifte bela olan versiyonu vardır. o da aynı evin içinde iki tane temizlik manyağının bir arada bulunması durumudur. analı-kızlı olanları bu versiyonun en tipik örnekleridir. temizliğin roket takımı gibi hareket eden bu ikili, alt komşusu başta olmak üzere tüm apartman sakinlerini birer sakin olmaktan çıkarırlar. allah belanızı versin.
Pazar sabahı süpürgeyi çalıştırır sinirleri hoplatır..
muhtemelen temizlik manyağı bir insandır.
Allah akıl sağlığı versin. Amin.
Bazen ağlıyorum yorgunluktan.