Ayrıksakta beraberiz durumu. Aramızda duvarlar aramızda dağlar var. terk edemiyorsam seni yine bil ki bunda bir iş var.
En saçma sapan ilişkidir. sonunda birinden birisi yıpranıp pes edecektir ve ilişkiyi sonlandıracaktır. çünkü her darbeli sözün izi kalır yada ilişki laçkalaşır, saçma sapan sözler sarfedildikçe bir birine olan saygı da sevgide yokolur biter.
aslında mevzu şudur: ikisinin de sevecekleri insanın kişiliği kafasında belirgindir. ee bu kişilikte yakışıklı/güzel birini bulamadığıma göre, yakışıklı/güzel birini bu kişiliğe sokmaya çalışayım çabasıdır.
gün gelir ayrılırlar ve en doğrusunu yaparlar... zaten laçkalaşmış o ilişki bitmiş gitmiş... sürekli sürekli uzatma vermeye gerek yok...
Lan beni tarif etmişsiniz her gün olmasada haftada bir kıskançlık yada sorunlardan dolayı kavga çıkıyor iki saat sonra kız özür diliyor ben hatalıysam arayıpta özür diliyorum işte en güzel aşk budur.
Sonunda mutlaka ayrılacak olan sevgililerdir. Zira sürekli kavga hali, pek hayra alamet değildir. Her kavgada, sevgililer farkında olmadan birbirlerinden uzaklaşıp, soğurlar ve akıbet kaçınılmaz olur.
bir tarafın diğerini gazlamaya çalıştığı sakat ve tehlikeli ilişkidir.yorucudur fazla uzatmadan bitirmek en doğrusudur.
Sosyal acidan zayif insanlardirlar. Cunku oncelikle onca kavgadaki saygisizliklar onlara koymuyordur cunku insan iliskileri konusunda zayiftirlar. Ayrica birbirlerinden uzak kaldiklarinda da yalniz kalip surekli birbirlerini dusuneceklerdir asiri aci cekecek takintili davranacak sonunda "cok seviyorum ki boyle oldum " duygusuna kapilacaklardir. Cunku o kadar sure hep ayni seyi dusunen akil onlari yine bir sekilde kandirir.
sevgi değildir onlarınki. Olsa olsa alışkanlıktır.
alışkanlık olmuş bir birlikteliktir, birbirlerine saygı ve sevgiyi yitirmiş fakat yine de beraberdirler.
Vurduruyorlardir.
yanlız kalıp abazan gezmekten korkan sevgililerin yaptığıdır.
Hayattaki en berbat sevgililik türüdür. Yıpranırsın yıpranırsın yıpranırsın. ilişki çok hararetli yaşanır ve sen anlayana kadar kız zaten kendini ayrılığa hazırlamış olur.

ayık olun erkekler kadın milleti şeytan!
(bkz: çok cahilsiniz keşke ölseniz)

Uzak durulması gereken çiftlerdir.

-bu sefer kesin bitti..
+ neden?
- benden nefret ettiğini söyledi..
+Geçen seferde öyle demişti??
-bu sefer böğürerek söyledi..
+eh hayırlısı..

3 sast sonra

-ehehe barıştık oley.. Aşkım yaa o benim.
+ıyyy ne güzel.
anlaşamamazlıklar olsa da birbirlerini seviyor ve kopamıyorlardır bu kadar basit.
saklayın amk kendinize bazı şeyleri. sonra vay efendim heyecan bitti, vay efendim artık ayrılma zamanı.
-sinirlendim lan, neden böyle oldu ki. bi kedim bile yok oysa ki.
Taraflardan en az birinin ruh hastası olmasıyla sonuçlanır.

Birinin hep daha az umrundadır bir şeyler yoksa ottan böcekten çıkmaz bu tartışmalar.
Eğer çok sık yaşanıyorsa ortada acilen çözülmesi gereken ciddi bir mesele vardır.
Doğru düzgün birliktelik yaşamamış insanların ne aşk... demeleri komik olmaktan öteye gitmiyor.
bunu becerebilen çok az kişi var eski sevgililerimden. ağzına sıçsam hala devam edelim kıvamındaydı. ama ben takılıyordum o ayrı.
fakat bunu becerebilme yeteneği olan da oldu. olsundur kendi kaybetti.
Olsada kavga etsek ama ayrılmasak. Aytılmamak için kavga etsek. Kavga için ayrılmasak.
birbirlerini tamamlamış çiftlerdir....
Kötüyü görmeden iyinin tadı anlaşılamayacak içindir.
muhtemelen evlenip çocuk yaptıktan sonra ayrılırlar.
bir ayrılsınlar artık da biz de yolumuzu bulalım sevgilileridir.

var arkadaş böyle tipler.

sürekli kavga dövüş ama ayrılmaya gelince yok.

bir bırakın, ayrılın artık da ortalıkta sevgilisi olmayan kızlar fink atsın.

yapışmışsınız bırakmıyorsunuz.
Başkasini bulamayacagini ve de kendi kapasitesini bilen defolu tiplerdir.
Biri benimdir.

Sürekli monoton bir ilişki olacağına birbirimize bağırıyoruz birkaç gün sonra tekrar barışıyoruz.

Ve bundan gerçekten çok zevk alıyorum.