bugün

sürekli birini düşlemek.
ilgi görünce olur genelde, maksimum bir aya bitiyor o süreç.
Kötü bi durum.
Herkesin başına en az bir kere gelmiştir.
Geçmiş olsun.
gerisi malum.
şarkılar güzelleşir, şiirler daha bir anlamlı olur, Allah'a inancınız zirve yapar,seratonin üretimi yılın ilk çeyreğinde %100 artar.
Buyuyunce geciyor.
instada falan şey yazıyo ya sürekli birini düşünüyorsanız ve kendinizi bundan alıkoyamıyorsanız sebebi o kişinin de sizi düşünüyor olmasıdır tam fakir avuntusu awk,istemiyorum seni bırak beni istiyosun istiyosuuuun.
Ben vakti zamanında soru çözerek bu durumdan kurtulmuştum uğraş bularak bitirilebilir.
hapı yuttuğunuzun resmidir, zor günler sizi bekler geçmiş olsun.
Hastalık gibi virüs gibi lanet bir şeydir, aklından çıksın diye uğraştıkça da inatla hiç çıkmaz. Evlerden, tazecik beyinlerden ırak..
eğer karşılıklıysa dünyanın en güzel şeyidir ama düşünen taraf sadece sen isen lanetten başka bir şey değildir,yani kısaca uyutmaz, yedirtmez... yaşatmaz denilesi bir durumdur, en acısı da genellikle değmeyen biri için yaşanılmasıdır...
(img:#546169)

o kadar yani.
(bkz: kalp kalbe karşı)

Hep aklimdasın farkinda misin?
Seviyoruz da düsünüyoruz.
Sürekli daha karşınıza çıkmamış birini düşünmek.
- alo hayri abi merhaba, nasılsın?
+ sagol remzi iyidir, ne oldu yine?
- abi bi maruzatim olcak.
+ soyle bakalim.
- abi ben surekli seni düşünüyorum, nedense hic cikmiyorsun aklimdan..
+ lan olum sen manyak misin? Ne istiyorsun benden!
- abi düşünüyorum sadece, bir sey istemiyorum.
+ ben de rahmetli anani düşünüyorum surekli. Kapat lan it.
- abi ayip oluy..
Kapatti.
Herkesin zaman zaman yaptığı bir aptallık, kronik bir hastalıktır.
vakit kaybıdır , zamanı katletmektir.
adamı kanca yapar; bir takılır, bin salınırsınız ucunda gözlerinin, düşünülenin.
Kişiyi yiyip yiyip bitirir.
düşündüğünüz kişide sizi düşünüyorsa sorun yoktur.
''iki insanın birbirini sevmesi geçmişi unutmanın en zarif yoludur.'' demiş yazar . işte bir çoğumuzun sürekli düşündüğü kişi o,
geceleri düşünceleri topak yapıp göğsümüze sıkıştırdığımız insanı sürekli düşünüyoruz ,
kibrit çakıp yakamadığımız düşlerimizdeki insanı aklımızdan atamıyoruz.
rüzgarına kapılıp gitmek isterken savrulduğumuz insana odaklanıyor her bir yanımız, rüzgardan enerji üretemeyen bedenimiz yitip gidenimiz.

belki de hayatımda ilk defa (çocukluk bile dahil ki buna) sürekli düşünmüyorum birini , gelecek olanı beklemiyorum kapı pencere dibinde ve de gidecek olana set çekmiyorum önünde, derinde yaşamıyorum duygularımı, yüzeysel olup da çıkmıyorum. suyun üstünde yürüyen böcekler gibiyim dibe batmıyorum belki de en dipteki balık gidiyim yüzeye çıkamıyorum , ya da inci tanesiyim midye kabuğundan çıkmayan ya da limon sıkılınıp yendikten sonra atılan midye kabuklarındaki izim.

her şeyden önce kendimin değerini başkalarının değil benim belirlediğimi anladığım nadir zamandayım yer yer kendimi rezil etmekten, hatalara koşmaktan alıkoyamıyorum hala .. ama kendime sarılmayı öğrendim yanlışlardan sonra başka yanlışlara sarılmak yerine kendime sarılmayı.. ki ben çoğu zaman kendi saçımı okşadığımı da bilirim sırf 'sevgi'yi hissedebilmek için..
Birini çok düşünmekle ortaya çıkan durumdur, hatta bu düşünce gücü bir çeşit enerjiye dönüşebilse, düşünülen kişiye gidiş-dönüş bileti almışcasına yanına getirip götürür.
(bkz: Alternatif enerji kaynakları).
Bos istir surekli birini dusunmenin hickimseye bi faydasi yoktur. Karsidaki sizi dusunuyosa dusun ama tek tarafliysa bosverilmesi gerekn durumdur.
Bos istir surekli birini dusunmenin hickimseye bi faydasi yoktur. Karsidaki sizi dusunuyosa dusun ama tek tarafliysa bosverilmesi gerekn durumdur.
çevrendeki insanlara sürekli onun adıyla hitap etmene sebep olabilir.bir süre sonra kafayı yakabilirsiniz. Allah herkesin gönlüne göre versin.