bugün

karısını aldatmaya calısan kemalıst.
"üç paralık kadınları aramıza sokma nesrin, sana üç paralık muamelesi yaparım" demiş, nietzsche'nin "kadına mı gidiyorsun, kırbacını sakın unutma" sözünün hakkını sonuna kadar vermiştir.
--spoiler--
öldüğü bölümden sonra türkiyenin çeşitli yerlerinde gıyabında cenaze namazı kılınmış, halkın kabullendiği efsane mafya babası. ayrıca laz ziyanın damadı pusat çakırın babasıdır.
--spoiler--
Adını sol frame'de görmemle bile Cerrahpaşalı Halit'e sövdüren, Türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en efsane karakteridir.
pusat çakır'ın babasıdır. Hâlâ rahmetlinin ekmeğini yiyorlar. *
Oktay kaynarcanın multımılyoner cakırında efsane bır karakter olmasının engellendıgı ısımdır.
istanbul'un eski kabadayısı.
istanbul'un sefiridir. biat edin.
Süleyman Çakır vefat etmiştir. sevenlerine ve Yakınlarına baş sağlığı dileriz. efsane repliklerden.
ibretlik göndermelerde bulunmuştur.

https://www.youtube.com/w...9WLA6e8cs&app=desktop
oktay kaynarca nın caanlandırdığı kurtlar vadisi karakteri.
öldükten sonra dizinin hiçbir zaman eskisi gibi olamamasına sebep olan Kurtlar Vadisi karakteri... Çakır öldü film boka sardı bi daha da toparlayamadı ama hala devam ediyor, bu nasıl işkence amk ?
kurtlar vadisi'nin efsane karekteri. öldükten sonra dizi normal bir dizi olmuştur.
istanbul'un sefiridir , biat edin !!!
Allah rahmet eylesin
Cenazesine yetişemedik.
43.bölüm'de Cerrahpaşalı Halit tarafından vurularak öldürülmüşdür.
tetikçisi halit, emri veren testere necmidir.

ilk başta kalemini kıran da tabi ki muhterem karahanlı baron hazrerleri.
Alemin gördüğü en mert, en delikanlı kabadayılardan birisiydi. toprağı bol olsun.
Kucukken pilav satan kabadayi.
Vadiyi vadi yapan karakterdi. Sonra tadı kalmadı zaten.
ergen laikçiler ve kürtçüler bilmez. büyük adamdır sefirdir.
çakır şimdilerde eşkıya olmuş dünyaya hükümdar olmaya çalışıyor.
izlenen son kabadayı bundan sonraki hiçbir mafya filmi ve karakteri tutmadı.(ramiz dayıyı ayrı yere koyuyorum.)
karşılıklı rakı içtiğim halit tarafından öldürülmüş racon bilen adam.
kendisini hızır çakırbeyli ile kıyaslayabiliriz. ben çakır karakterinin içtenliğini severdim ama görüyorum ki ne kadar benzetilmeye çalışılsa da hazır çakırbeyli asla bir süleyman çakır olamaz. süleyman çakır kendi içinde dürüst bir adamdı. bu dürüstlüğün zerresi hızır çakırbeyli karakterinde yok. süleyman çakır arada çapkınlığa gitse de karısını seven bir karakterken bu hızır çakırbeyli karakteri hem başkasından çocuk sahibi oluyor hem karısından boşanmıyor hem de karısını da boşanmak istediği için evden kovuyor. süleyman çakır en azından karısını severdi bu hızır çakırbeyli anca klip çekiyor.