bugün

Primses olmadığı için bu ara insan olmaya çeyrek kaladır. Bi yürüdüğüne bi kaç tur bi daha yürümüşlüğü var. Geçen diyor ki bakkala diye çıkıp sana geleyim dedi hayır dedim o zaman gerçekten bakkala gideyim helvayla sıcak ekmek alayım dedi o zaman olur ben de çayı koyayım dedim. Böyle de tatlı biri.
E hesabı silip silip tekrar geliyorsunuz ve tarih tekerrür ediyor ben napim.
adam haklı tc verseniz ona göre excel de algoritma yapar bidaha yürümez.
Vallahi var bir kaç tane. isim verip rencide etmiyim. Gerçi onların da, benim de umrumda değil ama. Özel dolu anasını satayım. Evet.
özel mesajım kapalı olmasına ve gerçek hayatta da sanalda da ne kadar kalbimi çatır çatır kırmış olsalar da kadınlara saygımı ve nezaketimi kaybetmememe, hatta kapıyı tuttuğum ve yer verdiğim zaman bir teşekkürü bile çok görmelerine rağmen şahsımın edindiği ünvan. insanlara olmadıkları şeyleri yakıştırmak çok kolay zaten... aynen devam...
En son sırada olduğunu düşündüğüm listedir.
helvayla sicak ekmek ha.
keske kiz olsam da bana da yuruse. cayi demletmis kral aq.
ulan neler olmuş öyle? saygılarla, goodbyecruelworld.
Bik bik varken ben anca diz çöker af dilerim.
Ne haddime..
Eybırlayndı rahmetli.
Hay bikbiğinize diyecem şimdi.
siz beni gençken görecektiniz.

şimdi siz mevcut halime bakıp gençken de pek bi numaram olmadığı sonucuna ulaşırsınız. ama cidden çok çapkındım.
Abaza desek daha doğru olur bence.
Ben bik bik'ten çapkınını görmedim. Kız bırakmadı sözlükte yakışıklı köfte...
Bik bik bik nidalarıyla ağaçkakan gibi hatunları delen hz. Bik bik.
Bikbik erkek miydi?
Bakın bu yemeğiniz adı bizim evde şahane Muharrem. Muharrem diye biri yapmıştı. Peki Muharrem yemek yaptı diye kadın mı oldu? Hayret bir şey ya!

görsel
Atanamamış çökertme kebabı gibi o ne kız?
Uzaktan yakından çapkınlık ile alakam yok.27 Haziran 2015 cumartesi gününden beri sevgilim yok.