bugün

zordur bir sözlükteki en yakışıklı yazar olmak. zordur dışarıdan görüldüğü gibi her şey çok güzel değildir. dışı sizi içi beni yakıyor. siz zannediyorsunuz ki sözlükteki tüm kızların size hasta olması sizin bir mesajınız için her şeyden vazgeçebilecek düzeyde olmaları iyi bir şey. hayır be sözlük sıkıldım bu durumdan sadece sözlüğün en yakışıklı yazarı olduğum için peşimde dolaşan kızlardan sıkıldım. sadece dış görüntüye önem veren bu kızlardan sıkıldım ne yazık ki hepsi de kültürsüz. ne bir sanatsal ne de bir bilimsel konudan hadi onları geçtim siyasetten ülke meselelerinden konuşacak bir kız bile olmaması çok kötü be sözlük. en kötüsü de sözlüğün en yakışıklığı yazarı olduğunuz için değil sizi siz olarak sevecek bir sözlük kızı bulamamanız kötü. yani dışı sizi içi beni yakar pek heveslenmeyin tahtıma.
buraya entry girmemeyi gerektirir. asalet önemlidir.
çok bir şeyi değiştirmiyor.
ben hala aynı benim yani hiç bir popularitem olmadı.
hem zaten tipimle gündeme gelmek istemiyorum arkadaşlar lütfen.*
ben gülmeye geldim güldüm gidiyorum .
Bana ait olan şey.
Not : inanmayanlar eksilesin.
Hepimiz aynı anda abanmışız arkadaşlar. Biraz tıklamayalım lütfen, kastı, sırayla hepimiz eksileyebiliriz. Lütfen sakin.
görsel

Capsler ile destelenmesi gereken durumdur.
Fotograf attiginizda kimsenin yorum yapmamasidır, oysa çirkin kızlar iki bacak atıp sayfalarca yorum alıyorlar.
Foto nerde derseniz, nick altimi kontrol edin.
(bkz: magaraya ag oren orumcek)
yalnız olmaktır. ah keşke çirkin olsaydım da şansım açık olsaydı dedirtir. (bkz: zall)
(Tatlım gördük ama o kadar da değilsin, yoksa merak etme popini havalandırırdık, 5-6sene sonra ancak kıvama gelmeye başlarsın şimdi çok zorlama, kalbini kırarlar, ben değil bak başkaları.)

Yazma kabiliyeti yoksa bir işe yaramayacak yazardır.
Zordur. Bilen bilir.
burası türkiye erkek güzellik yarışması olsa eyvallahda sözlük olunca bi boka yaramaz sanki diye düşündüren durumdur.
Bu kadar bikinili karının içinde zor günler geçirdiğimi söyleyebilirim...
biliyorsunuz neden söylemiyorsunuz beyler.
valla darıldım.

(bkz: pileyboy necati) selamiçeşme ve bağcılar şubemiz açılmıştır.
görsel
soruları alim.
(bkz: benim en zıttım olmak)
Maşallah kardesim, allah bizden almış sana vermiş işte.