bugün

iğrenç görünen erkektir.

iğreniyorum şu kas olayından.
(bkz: adı ben de saklı)

söylemem onu kimseyle paylaşmam kezbanlar uzak durun yarimden.
vücut calismistir.
benimdir.
şayet dengimde yazar var ise sözlüğü bırakırım.
kol sıcak 41.5 cm i geçiyor.
bench preste 85 kilo basabiliyorum.
tek seferde 60 şınav çekebiliyorum.
boy 1.75
kilo 85
fitnesta dördüncü yılım.
(paratez editi: spor salonunda dördüncü yılım değil beyler. salon geçmişim tam 12 ay. kalan zamanlarda dambılllarım, omuz yayım ve el yayım ile ve şınav çekerek evde, parkta vs. antreman yapıyorum, 2-3 günde bir.)

şayet dengimde yazar var ise sözlüğü bırakırım.

işte pazu capsim. görsel

Edit:
herkes eksilemiş. aşağıda da beni eleştirenlerede basmışlar artıyı embesiller. kıskançlık ve eziklik psikolojinize işeyeyim cılızlar ve şişkolar ordusu sizi ahaha.
4 yılda 41,5 cm kol yaptıysan valla rezillik...

Gerçi genetik faktörler oynuyor ama bundan övünç duyman garip yapma azizim.
pazu yapmayla kaslı olduğunu sanan yağ oranı muhtemelen yüzde 20'nin üzerindeki yazarın iddiasıdır. kol bildiğin amele kası dediğimiz yumurta kıvamında kas gruplarının görüntüsünden eser yok.

özetle güldürdü..
"kol sıcak" ne demek ---demek ki kol soğuk da varmış--dedikten sonra et lokantasında menüye bakıyormuş hissini yaşatır.
sozlugun en kiskanc erkeklerini gosteren baslik.

bu baslik net turkiye ozeti. cevrenizde ne kadar gotu boklu, ayaginiza celme takmak isteyen var onun ozeti. adamin koluyla tasak gecenler mi dersin, 4 senede 41.5 cm mi yaptin diyenler dersin, boyon 175 oso bosvor kosmo bonce diyen dalyaraklar mi dersin.

ulan moronlar hanginiz 4 yil antrenman yaptiniz da adamin emegini kucumsuyorsunuz? sanki kol olcusu 50cmmis gibi 4 yilda 41.5 mu, peh diyorsunuz. su mesaj bile bir sik anlamadiginizi gosteriyor, ama belki de 2-3 ay ard arda salona gitmis bi dalyarak olmaniza ragmen yazmaniza engel oomuyor hicbir sey.

redditte bir sub var, brogress diye. pek cok insan boyunu, kilosunu, yasini ve maksimum agirliklilarini yazip, fotografini ekliyor. tek bir baslik gormedim arkadaslar, adamin boyuyla dalga gecilsin, ya da kanka sen kasma bence diyen. ınsanlar birbirini motive ediyor, cunku adam kiskanc bir orospu cocugu degil, ama guzel olana imrenen ve hakkini teslim eden biri. varsa bir bildigi tavsiye veriyor, bilmesi gereken varsa ogreniyor. ama bir de su baslikta yazilanlara bak. hepiniz birileri tarafindan alt gorule gorule baskalarina da aynini yapar olmussunuz. amklarim.
Deveci.
Kimse benden bahsetmemiş üzüldüm.
Tanımadığınıza ise sevindim. Bu sizi iyi hissettirir.
Kankamdır.
(bkz: Christian rosenkreutz)
erkek erkeğin kucağına niye otursun ki?
En kaslı göreceli bir kavram. En hacimlisi mi, yoksa en estetik olan mı?
Her halikarda listeye gireceğimi sanıyorum .
Valla göreceli olsun olmasın en kassızı benim.