ülkemizin medar-ı iftiharı olan ^^ uludağ sözlük ^^ bünyesinin, kendince kabul görmüş ve görecek olan statüsel olayları karşısın da bulunan yazarlar arasındaki bağlantısal konuların açıklığa kavuşturulması adına bire bir birer birey olarak savaşılan platforma uygunsuz olarak, iş yerleri adı altında ki bulundukları çatı altından, ister gizli ister ayan beyan olarak sözlük içinde bulunan yazar tiplerinin, esasen bakıldığın da bir yazar olmaktan çok sanki böyle fazlalık gibi, sanki gereksiz ama yinede lazım gibi bulunmalarıdır.

sevgili dostlarım herkese en içten sevgilerimi sunar, işleriniz de ve güçleriniz de başarılar dilerim.

yukarıda da görüldüğü üzre biz çalışan emekçi topluluğun her zaman yanındayız evelallah, buna lafımız olmaz, olamaz. lakin sevgili dostlar, işin gerçeğini de göz ardı edip birbirimizi kandırmanın da bir anlamı yok malumunuz olarak, ha ben demişim ha başka bir yazar kardeşim demiş önemli değil, burada önemli olan konu gerçekleri adam gibi söyleyebilmek ve doğruları herkese lanse etmek!. yani birader kısacası siz gerçek neyse ona bakın kim demiş nasıl demiş niye demiş diye soruşturmanıza hiç gerek yok yani kanımca anlaşıldı mı canlar, okey.

ayrıca fazla uzatmadan artık gel gelelim asıl mevzumuzu biraz anlatıp gerçeği aydınlatmaya,

arkadaşlar bu konuda maalesef bazı zamanlar da oluşan yanılgılar silsileniz ve sözlük gidişatınıza uygunsuz davranışlarınızla birlikte olduğunuzu gözlemleyerek gözüme çarptı bu olay, yani daha açıkçası ve sizlerin anlayabileceği dilden konuşmam gerekirse ki, artık bu iş yerlerinden giriş yapan yazarların sözlüğümüze kalite katamaması ve iş yerinde olduğu için öyle boş boş fazlalık yapar gibi bulunması canıma yetti gitti bitti!. evet kısacası konu budur!.

yahu biraderler, bu tarafa bir bakınız lütfen, bir dakika bir dakika kızmayın hemen, peki yahu kızdıysanız 2 tanecik soru soruyorum o zaman sizlere, siz kaşındınız benden günah gitti gayrı.

buyurunuz

soru 1 ) - ben şu an da havuzdaki kıvanç adındaki ördeğime bakıp da şeyim rahat rahat çok affedersiniz de yumurtalarıma denkken entry girerken mi sözlüğe daha faydalıyım yoksa sizler mi?. evet cevap verin haydi o zaman çok biliyorsanız?!. ahahah veremezsiniz işte böyle sustururlar adamı, hani ne oldu?. yine haklıyım işte böyle!.

soru 2 ) - ben ve benim gibi elit ve asil yazarlar evlerinde ya da kiradaki evlerinde veyahutta bekar izbe köhne evlerinden bağlantıda oldukları sözlüğümüze, elleri işte olmayıp da daha özgür olduğu için daha fazla yazabildikleriyle sizden daha hayırlılar mı değiller mi?,

öyle ya kardeşim şimdi yukarı da allah var gel erkek gibi cevap ver de görelim oradan kızacağınıza, senin patronun arkadan gelir mi korkun varken benim öyle bir korkum yok diye her önüme gelen başlığa entry mi girip ooooooh derken ben senden tabii ki de bin kat daha hayırlıyım kabul edeceksin ki kardeşliğimiz bozulmasın ayrıca, işine gelirse gerçekler bunlar. benden bugünlük bu kadar gerçek yeter, mutluluklar. unutmadan patron arkanız da olabilir dikkat edin siz yine de, alın bakın kardeşinizden asil tavsiye sizlere.
eğer söz konusu iş yerindeki pc'de klavye varsa hala yazabilirim neden yazmayıp sadece okuyayım ki sözlüğü diye düşünen yazar eylemidir.

haklıdır,mantıklıdır.
"hayır yani ne yapalım, işi gücü bırakıp burada yarı anlayıp, yarı anlamayıp sazan gibi atlayanlara yazımı yazalım" dedirten başlık.