bugün

(bkz: bir cia sempatizanı olarak zall)
sözlüğün eğlenceli bir siteye yönlendirilmesi.
https://www.cia.gov/kids-page/games/index.html
(bkz: central intelligence agency)
az evel proxy üzeirnden sözlüğe giriş yaptığımda karşıma çıkan ve -noluyoruz dedirten hafiften yusuflatan hadisedir.
halâ zaman zaman devam eden hadisedir. kapkara bir sayfadır. adı yeterince tırstırırken, sayfanın kara olması, daha bir gerilim yaratır.
aha da boyle bir sey : http://www.ulusozluk.com/...in-babadan-ogula-gecmesi/
son bir kaç gündür başıma gelen olaydır. üye girişi yapınca çıkan hoşgeldin yazısından sonra sözlüğe girilememiş gibi gösterip çıkan sayfadır. sanırım kullandığım browser* sebebiyle ufak bir kayma ile gelmektedir. ilk görüldüğünde tırsılmakla beraber sonraları alışılan bir durumdur.
ahanda ekran görüntüsü:

görsel
(bkz: gizli cia sayfası)
ya cia sözlüğü yakın takipte olup burayı ele geçirmiş durumda ya da sözlüğün başındakiler cia le bağlantılı ve oraya adam kazandırmaya çalışıyorlar düşüncelerine insanı iten durum. reklam parası alıyorlar diye düşünmek bile istemiyorum. pek yakında mit i de görmek isteriz.
bilgisayar konusunda pekte iyi geçmişi olmayanların görünce 'yar......aa yedik' gibisinden tepkiler vermesine yol açan sayfadır.birde o an itibariyle işlemciden motor gibi bi ses duyulursa istiklal marşını tersten okumaya balşayıverirsiniz azizim.
Son zamanlarda devamlı karşıma çıkan sayfa. Başkanın telefonu ve msn adresi gibi bilgileri bünyesinde barındırıyor. Tabii gerçekten açmayı bilirseniz.
cool adam ın öncülüğünde sözlükteki kapitalizm olayları her geçen gün artmakta iyice zıvanadan çıkmakta idi. bunu bir tehdit olan cia geçici bir süre(en azından cool adam silinene kadar) sözlüğe darbe yapmış ve el koymuş bulunmaktadır. şimdi eko sözlüğü deneyebilirsiniz.

''cia''

yorum yap; yorumları gör,

- azrail56,

size mi kaldı lan sözlük konuları o****çocukları.

- gfb788

anam siteye girilmio lan. girebilen varsa bana yazsın. gfb77@hotmail.com

- sexyjş,

şaka maka siteyi kapatmış cia.

- newyorkmen,

what are you doing men!!! yeahhhhhhhh

- zall,

arkadaşlar bu mallar ulusozlügü bilmiyor sanırsam, oradan hala siteye ulaşılabilir. cia unutmuş olsa gerek.

- ''cia''

thanks, zall. hemen kapatıyorum. siz türkler çok safsınız mennn.

- zall

hassiccitir.

şeklinde gerçekleşebilecek olaydır.