bugün

imkansız değildir. Yakında yeni icadım "fotuğraf"la karşınızda olacağım ve sözlük gibi sanal ortamlarda kullanılabilecek. Şimdiden vatana millete hayırlı olsun.
Çok yanlış bir harekettir. Koskoca uludağ sözlüğün şanına yakışmamaktadır. Kim böylesi şeyler yapıyorsa , kınanmalıdır şiddetle. Çünkü küfür etmiş gibidir yahut bazı değerlere hakarete varmıştır. Hatta ülkeyi bölmüş, kadını aşağılamış, hayvanı öldürmüş, yetimi kırmıştır.
Amacı sorgulanmalıdır öylesine fotoğraf koyulmaz bi amacı vardır mutlaka.
Kadınsa yolludur erkekse yolcu.

Çok ciddi özgüven problemleri var bu ezikkolarin.

Sevgiler...
Fötr şapkalı amcaya ayıptır.
Şbag Abimizin Ekmeğini Yediği eylemdir. Götüne güvenen koysun...

işyermdeki taş sekreter hasta adama!
Sbag ın akımını yaşatmak..

Teşekkürler..
Sözlük demek, gizem demektir.

Yoksa hepimiz facebook'ta gezerdik.
köpeğimin resmini avatarıma koyucaktım ama bu yorumlardan sonra koymam herhaldedir.
ondan da bi mana çıkarırsınız.

sözlüğe üye olurken koymayın diye bi koşul yoktur isteyen koyabilir ama "koymayin rererö"diyen ezikler mevcuttur.
(bkz: beni al)
bir anlık gazla yapılan saçma eylemdir.

arkadaş sizi tanıması gereken biri varsa verin whatsapp ınızı ordan tanışın görüşün...

burda ne alemi var ki...

yok hayır görünüşle şov yapmaksa biz de yaparız ama olgunluk diye bir şey var.
bence gereksizdir. sözlüğün amacına aykırı gibi duruyor. sözlük yazarlara yeni bir kimlik veriyor. yazarlarda gerçek hayatta söylemek isteyip söyleyemediklerini bu kimlikleri aracılığıyla söyleme fırsatını buluyor. hoş kimisi bokunu çıkarıyor ama bu yapay olarak da olsa kişiye bir miktar özgürlük veriyor. verilen özgürlüğe vurulan bir prangadır sözlüğe fotoğraf koymak.
Büyük bir özgüven işidir.
Korkulacak bir yanı yoktur. Bakın koydum bile.

görsel
Eğer kızsanız bunca abazanın içinde işiniz var..
Yapmayacağım, yapmamaktan çok yapamayacağım bir olay.
Sözlüğe fotoğrafını koymak... anlam veremiyorum ben buna. Gerçekten anlam veremiyorum yani binlerce kişi bu siteye girecek mi, evet girecek. O fotoğrafı görecek mi görecek. Hatta galeri'ye kaydedip yayacak mı yayacak. Çok iğrenç bir şey değil mi bu. Bilmiyorum ya da ben mi anlamıyorum.
Ben hep çok kızarım mesela first lady meselesi. Mesela obamanın eşi michelle obama. Kadının tek misyonu kocasının amerikan başkanı olması. Yani bir amerikan başkanının karısı olmasa dünya umursamayacak. Kendi başarısıyla bir yere gelmemiş, sadece kadın diye.

işte bu da öyle geliyor bana. Ben ideolojik yazayım, beğenen beğenir, beğenmeyen de ideolojimi eleştirsin ama. Yazdıklarımı eleştirsin. Desin ki sen burada yanlışsın ya da sen doğrusun. Ben de kendimi geliştirmek için fırsat bulayım. Her türlü eleştiriye açık insanım ben. ideoloji konusunda bağnaz da değilim.
ben "bacaklara bak üf be" değil "bak be neler yazmış helal olsun" densin istiyorum.

Bacak bacaktır kardeşim erkekte de var sonuçta. Kadın olmayı ben mi seçtim? Hayır. O zaman seçmediğim bir şeyi kullanarak ilgi görmek bana çok bir şey başarmışım gibi hissettirmiyor. Ama o yazıları, düşünceleri ben okudum, ben yazdım. Bunlar benim çabam. işte o zaman başarmış oluyorum anlatabildim mi.

Hep istedim ki "bak ne kadar bilgili", "vay be sanattan da siyasetten de anlıyor" gibi şeyler densin bana. Beni bu mutlu ediyor. Kendimi sergileyerek alacağım nickaltı bir şey değil benim için.
Mallıktır.
ben de bir deli cesaretiyle koydum, sonrasında anında sildim. bu kadar yakışıklı adamın içinde çok çirkin gördüm kendimi ve anında sildim. sıfatım gözükmeyince daha iyi ya.
Normalde güzel/yakışıklı olanlar paylaşırken bizde nedense kuran yırtan kesim paylaşıyor.

Gereksiz abi. illa görmek isteyen varsa çağırıyoruz zaten zirveye.
özgüven meselesidir. Herkesin en az bir kere koymasını tavsiye ederim. bu tecrübeyi yaşamadan ölmeyin beyler bayanlar.
Az önce yaptığım hatadır.

Koymayanları uyarayım linç ediyorlar linç. Hepsini koymadım daha.

Edit: fotoğrafın hepsini koymadım yanlış anlamayın. Ehehe.
Konulabilir ama abartmamak şartıyla.

Biraz da olsa gizlemeli yazar kendini.

görsel
twilekler eqlesin demenin meşru bir yoludur.
tercih etmediğimdir anonimliği seviyorum.
Kimsenin gözlerini kanatmak istemedigim için yapmadığım eylem.