bugün

Çok zamanımı öldürüyor burası sevenimde yok zaten burda şüphesiz.. herkese iyi yazmalar iyi günler.. bazen yapılması gereken hödü.
Sözlüğe bira zara vermek.

Zara'dan 500 liralık hediye çeki ve 6 adet blanc vereceğim.
ben yanlıslıkla verdim ama geri geldim. çünkü köyüme geri döndüm.
Arada yapılması gereken hödü kesinlikle şüphesiz..
Maalesef yapamadığım eylem.
Esrar bağımlısı gibi oldum sözlüğe.
Zaten üye olduğumun tek sosyal medya platformu burası.
instagram'da 100k takipçili özel bir sayfanın yöneticisi olarak takılıyorum. swh
Zamanı yiyor bide artık boş geliyor şüphesiz.. sanki yıllarını burda geçirmiş biri gibi konuştum sjsj.
(bkz: beyin işlemlerini başlatın)
yarım saat ara verdik işte yetmiyor mu...
Vermiyorum amk ! ne yoksa ne olur ne yaparsın ne yaparsın mesela ne yapacaksın.

Sana mı soracağım ne zaman verip vermeyeceği mi bana emir veremezsin.

Asabiyim zaten şuna girdiğimden beri 2 dir aynı şeyi yapıyorlar veletler.

Ağır küfür etmek istemiyorum sana.

içkini biranı iç yat zıbar hadi cnm hadi.

Seni alakadar etmez ne zaman verip vermeyceğim.

Çaylaklık bitmeden 10 entry girmek daha iyi.
ihtiyaç halinde yapılması farz olan eylemdir. Muhteşem bir geri dönüş için atılan ufak bir adımdır. Bkz deniz böğrülcesi.
Bu adımı attık piştik yandık muhteşem olarak geri döndük teşekkürler.
iyi istirahatler diyelim o zaman..
Ben, bunu birkaç yıl yaptım. Şimdi buraya birkaç yıl yazdıktan sonra kontrol ettim tam 6 yıl olmuş. Burada yazdığım her şeyi silip bırakmıştım sözlüğü. Geçenlerde aklıma geldi, şifremi yeniledim, girdim. Zaman çok hızlı geçmiş. Bilmiyorum ki insan nedir, ne yaşar? Ben bir şeyler yaşadım. Son 2 yılım çok kötü, zor ve belki insanın bir ömür boyu yaşayabileceği zorlukların hepsini içine sığdırmış bir süreçti. Kötüydü, çok kötüydü. Çok büyüdüm bu süreçte, çok değiştim. Eskisi gibi değilim. Buraya yazmak istedim aslında ama kafamı toparlayıp yazamıyorum bile. Cümle kurmak istediğimde her şey kapağı açılmış bir baraj gibi boşalıyor. Kelimeler, cümleler birbirine karışıyor.
(bkz: sözlüğe bira zara vermek)
farz demeyeydin eyiydi.
Düşünüyorum ara sıra fakat iki yorum yapıyorum biraz içimi döküyorum rahatlıyorum.