bugün

uykusuzluga dayanikli olabilmek.
çok guzel neşeli hayat filminde ki yılmaz erdoğan'ın rolunu taklıt edıyorum. ama oyle boyle degıl harbı bırebırını. ee ne oldu, neyıme yaradı?? hiç. *
- onca sakarlığına rağmen hayata sımsıkı tutunmak *
- aynanın karşısında saçma salak hareketler yapmak.

- muhabbet kuşuna saçma sevgi gösterilerinde bulunmak. *
- canı yandığında * ağlayamamak, aksine gülme krizine girmek.
texas holdem poker oynamak. aslında facebook'ta chip piyasası ölmeden, benim için önemli bir gelir kapısı olduğu zamanlarda kayda değer bir yetenekti fakat şu anda kayda alınmayacak yetenek klasmanında bulunmakta. bir gün olur da kıbrıs kumarhanelerine adımımı atabilirsem eski statüsüne kavuşturucam inş.
çok güzel gitar çalışıyorum ve en çok kendime çaldığımda zevk alıyorum.
ciddiyetsizlik. ciddiyetsizlikten ölücem lan, evin yanıyo deseler hareket etmicem amk.
çok güzel yaş pasta keserim. tüm doğum günlerinde ilkokuldan beri bana kalırdı bu yüzden hep ihale.
por-çöz denen şeyle çok iyi banyo temizlerim. bildiğin gibi değil.
nick altıma pisleyenlerin nick altına koşturup laf yetiştirmemek.
hatta bu konuda öyle geniş oluyorum ki kimi zaman kendime bu yüzden kızıyorum.
işte tam o sırada da sözlükten çıkıyorum.
gerçek hayatta uğraşılacak yeterince piç kurusu varken burda enerji harcamak saçma geliyor.
otobüste yarım saat boyunca serçe parmağıyla tutunarak ayakta durabilmek.
binanın altında bulunan çöplüğe balkondan her attığım çöp giriyor. *
not: birinci kattayım. alt kat dükkan. çok sıkıntı oluyor. aklınız varsa dükkan üstü daire almayın.
gobek deligimden cikan pamuklardan kendime atki ordum..
tek elimle yumurta kırabiliyorum.
sevgilimin bana ne zaman yalan söylediğini anlayabiliyorum.
sol el baş parmağımi sol bileğime degdirebiliyorum.
en az 3 gün internetsiz kala biliyorum.
sesim çok güzel abi, beni kayda alırmısın!
kış olimpiyatlarında super g kategorisinde türkiye rekoru kırabiliyorum... dunya rekoru olsa kayda alınırdı...
KiTAP YAZMAK, ŞiiR YAZMAK. AMA BUNLAR EDEBi YÖNDE DEĞiL, KOMEDi YÖNÜNDE OLAN YAZILARDIR.
El bas parmaklarimi bilegime degdirebiliyorum. Neden degdirdigimi bilmiyorum ama
Dizel arabayı kaldırırken stop ettirebiliyorum.
sol kolumu dirsekten itibaren 320 derece çevirip iç kısmı yukarıya bakıcak şekilde v şekline sokabiliyorum. * *
Moonwalk yapabiliyorum

Pandomimcilerin önünde cam varmış hissi yarattıkları atraksiyonları yapabiliyorum * *
Eskiden çok iyi ağaca tırmanırdım uzun zamandır çıkmıyorum kesin yine tırmanırım.

Fordçulukta da fena deği....eeee şey öhöm öhöm.bu kadar bitti *
pilav hariç akla gelebilen her yemeği yapabilmek.
Bir konuda uzun süre kararsız kaldığım zaman üzerine raid sıkılmış böcekler gibi yerde ters dönerek kıvranıyorum.