bugün

yumurtayı kayısı kıvamında tutturmak.
ağızdaki sakızı yeryüzüne dik olarak ağızdan yaklaşık 5 metre yukarı fırlatmak ve inişte tekrar ağızla yakalamak, çiğnemeye devam etmek..
lisede basketbol okul takımında izmir üçüncüsü olmuştuk. takımda her maç ilk beş oynardım ve 4 numara oynardım ama bir faydasını göremedim. sadece lise yıllarında biraz daha fazla kızların ilgisini çekiyordun o kadar.

notumsu şey : tamam da arkadaşım bunu neden eksiledin anlamadım. sana dokunan, saçma gelen şey nedir. rica etsem özelden bir yazıversen.
karikatür çizebilmek ama hiç ilerleme kaydedememek.
logo tasarım birinciliği..
doritos'tan 50 tl yüklü bonus kart kazanmak.*
2 kez tekvandoda il birinciliği.
tuvalette hiç ıskalamadım. **
bütün şartlar lehine gözükürken, inatla mutsuz olabilmeyi başarabilmek.
73 saat hiç uyumadan ayakta kalabilmek.
küçükken bigbabool sakızdan bir balon yapıp sonra onun içine küçük bir balon daha şişirmek.
Bünye 12 yaşlarındayken yazlıkta uyduruk bir tenis turnuvasına dahil olur.belediyenin düzenlediği bu etkinlik bünyenin 1 aylık basit tenis eğitiminden sonra heves aşamasıdır.rakipler açıklanır ki zaten çoğu arkadaştır.ilk rakip maça tenezzül edip gelmez...ikinci rakip olduğunu bilmediği arkadaşla antrenman yapılırken, elini bünyemin raketine çarpar * ve sakatlanır...maç zamanı rakibin bu arkadaş olduğu anlaşılır ve vicdan azabı çekilir.son maça çıkılır ve rakip çok sağlam bi hatundur...çatır çatır yenilginin sonunda turnuvadan 4. olarak ayrılınır...süperim lan.
çok iyi klavye temizlerim.
en hızlı sperm yarışmasında birinciliğim var. sonucunda dünyaya gelmeye hak kazandım.
bilgisayara format atmak.
sabahın köründe buz gibi havada yatağın içinden çıkıp okula gidebilmek. *
Bisiklet yarışında sonuncu olup, madalya almak.
(bkz: Bronz)
-hiç yerinde kıpırdamadan 5 veya 9 saat arası bilgisayar oyunu oynayabilmek...
-kulakları oynatabilmek.
arkadaşlarla maça gittik karşı rakip taraftar haddini aşınca kavga çıktı doğal olarak eh doğal olarakta polis müdahale etti, jopunu saça saça üstüme gelen polise, korkudan sen benim kim olduğumu biliyormusun dedim. poliste salakça bir ifadeyle kimsin dedi. izmir satranç sampiyonuyum lan ben dedim o an polisin suratındaki saskınlık ve aptallık, ben ve arkamdaki 6 kişinin kaçmasına vesile oldu. mactan sonra turnuvaya gidip sampiyon oldum orası ayrı. herzaman derim satranç zihni açar diye.
erkek olduğum halde çok güzel yemek yapıyorum.
aynı şarkıyı yaklaşık 4 ay boyunca sürekli dinlemek.*
gülerken ağlayabiliyorum. 2 dakika içinde sanki 10 dakika boyunca ağlamışçasına göz yaşı biriktirmiş olabiliyorum ve herhangi bir durumda birden ağlamaya başlayabiliyorum.
osurmadan sıçabiliyorum arkadaşlar evet bunu yapabiliyorum !
hiçbir başarım yok yani daha ne başarım olsun ,eften püften bir başarım bile yok ve tek başarım da bu.**
Yurtta kalırken bir akşam, masamdan aldığım sakız pakedini yatağa yatıp hiç bakmadan 3,5 metre ilerideki masama aldığım şekilde fırlatmam.