bugün

Zamanla herşeyden sıkıldığımızı göz önünde bulunduracaksak doğal, hesabı kapatın gitsin.
Düzenli olarak yapılan eylemdir. Açılan saçma salak başlıklara yazılacak bir şey bulunamaz. Bir yandan içini dökmek ister insan bir yandan kimsenin umrunda olmaz. Olsundur. Bu da güzeldir. Böyle böyle sözlüğü terketmeye bir adım daha yaklaşılır. Taa ki aradan aylar geçer. Neler oluyor bir bakayım dersin. Ne sözlük eski sözlüktür şimdi. Ne de sen eski sen. Evet fazla dramatize ettim ya.
11. nesil fena sıkılmaya başladı gibi görülüyor..
Sözlükdrn degilde ergenlerden sıkıldım.
sıkıldığımız için burdayız.
Kullanmaya başlayalı 1,5 yılı geçti yeni yeni sıkılmaya başladım.eskisi gibi gelmiyor.
görsel
bir yandan gitmek isterken bir yandan da sözlükten aldığım o azıcık zevki bırakmak istemiyorum sonuç olarak sözlükte gereksiz entryler girerek vakit kaybediyorum.
Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

(bkz: sessiz gemi)
(bkz: yahya kemal Beyatlı)
https://www.uludagsozluk.com/cikis/

Bu versiyonu oldukça eğlencelidir. Deneyin. Evet.
son zamanlarda yazarların çoğunun yaşadığı durum. sırf bu yüzden millet yapıyor ben de trollük yapayım dedim belki zevk alırım diye. beceremedim. troll adam zeki adamdır. e bende de kafa yok. normal yani.
(bkz: oyunlar başlasın)
Sıkılan varsa siktirsin gitsin abicim kalabalık yapmayın.
Yayaktaki performansı sözlüğe yansıtanlar tabi mutsuz olur.
Boş beleş salakça muhabbetler.. futbol forumlarında takılıyorum artık daha eğlenceli ve komik.
Mümkün değildir. Canlarım bir tek siz sıkmadınız beni. Tşkler.
Yazma isteğinin azalmasıyla fark edilen durum.
Cinsel içerik görünce.
bence sözlük senden sıkıldı. bir de böyle düşün.
insan her zaman bir şeylerden sıkılabilir, ardından ozleyebilir. kimse kimseyi sözlükte zorla tutmuyor. bu nedenle sıkılanlar sessizce bu duygularını kendilerine saklamalı.

sözlükten sıkılanlar şöyle bir dönüp baktıklarında bunun yanı sıra daha pek çok şeyden de sıkıldıklarını göreceklerdir.

tavsiyem; gidin, biraz uzak durup özleyin ve yine gelin. sözlük hep burada olacak.
zaman zaman ben bile sıkılıyorum hep aynı tarz aynı tür başlıklar aynı yazarlar sürekli rutin hatta bir başlığa tıklamadan kim açmış tahmin etmek bile zor değil. yani herşey aynen aynı konular üzerinde hep.
Arkadaşlar ben bu internete para veriyorum lütfen beni eğlendirin.
13 yılda defalarca yaşadığım durum. Zaman zaman 6-7 ay girmiyorum bi ufak özlem oluşuyor, geliyorum 1-2 ay takılıp gidiyorum tekrar...size de tavsiye ederim.
Devamında uzun süre sözlüğe ara verme durumunu getirir.
24 saat sozlukte yazan kisi beyani.