başka yerde kendisine uygun, anlaşabileceği bir sevgili bulamayıp son çareyi sözlük olarak gören, sırf bu nedenle düzenlenen her zirveye katılan, sözlükteki bayan yazar arkadaşları sıkı takibe alarak onlar hakkında bilgi toplayan ve çıkma teklifi için en uygun zamanı gözleyen, reddedilme korkusunu daima içinde taşıyan, duygusal başlıklar açıp yüreğe hitap eden entryler girerek bayan yazarların gönüllerini kazanmaya çalışan yazar ünvanının arkasında gizli işler çeviren kişinin yaptığı sevgili arama yöntemi.
(bkz: ara ara belki de bulursun)
(bkz: sözlükten kız kaldırmak)
başlığa sevgili yazıp ara dediğimiz zaman sol frame e gelen bir sürü sevgili başlığından biri seçilerek tamamlanan eylem.
yavaş yapılması gereken aramadır. keza;
(bkz: arayan belasını da bulur mevlasını da)
ayrıca (bkz: kula bela gelmez allah yazmadıkça, allah bela yazmaz kul azmadıkça) **
(bkz: sözlükten kız düşürmek)
(bkz: sozluk bana kiz bul lan allahsiz)
sözlüğün kişisel * kanaatimce en büyük eksikliği..
(bkz: arayan bulur)
(bkz: mutluyuz)
(bkz: aramaya inanmak)*
sevgili yazıp ara butonuna basmaktır.*
sözlüğün bir paylaşım, eğlence, muhabbet, geyik vs.. ortamı olması bağlamında, sözlüğün amacının dışına çıkarılması ve şu güzel ortamın bozulması yönünde bir harekettir.gereksizdir, yapılmaması gerekir.burada çerçeve bellidir, paylaşılacak şeyler de belli sınırlar dahilinde paylaşılmalıdır.

(bkz: muhalefet yaptım sözlük bayanlarına selam ederim)
'vay be sözlük ne günlere kalmış'dediğim olaydır.
amaç sadece sex değilse doğru bir harekettir.
sözlüğü bunun için kullanmamak gerekir .sözlükten dışarı çıkmamalıdır. çıkabilir de. bekliyorum sözlüğe adım attığım günden beri..
Bazi kullanicilarin sozlukte tek bulunma amacidir.
(bkz: aramaya inanmak)
ben arıyom.
sonuç olarak bir harun abi ile sabahlara kadar kan ter içerisinde mesajlaşmaya sebep olur.

iki tane eşek kadar kıllı tüylü erkek birbirinizi arzulayarak, hayaller alemine dalarsınız.

öğrendiğinizde ise iş işten çoktaan geçmiş olur.

yani; yapmayınız.
Teori kasacaksak bence biriyle tanışmadan önce onunla bir süre yazışmak daha makul.

ilk buluşmada insanlar gereksiz detaylara takılarak olayı bütünsellik içinde algılayamayabiliyor.
anlamadım, zaten bu sözlük sevgili bulmak için değil miydi? öyleyse ben burada boşuna yer kapılıyorum.
güzel dakikalar geçirebilirsiniz ama kısa sürebilir.