bugün

Sözlükte kız düşürme amacıyla takılıp bu kutsal amaçlarını gerçekleştirmiş yazarlardır. Amaçlarını gerçekleştirdikleri için takdir edilesidirler.
(bkz: uludag cafe)
rus yapımı doçka ile bu işi başarmış yazarlardır.
bir 'sözlükten erkek düsüren yazarlar' degildir.
ben. istanbula yanıma gelmek için 500 tl uçak parası istedi. şimdi yolladım. haftasonunu beraber geçireceğiz.
O yazar ben değilimdir ama biraz önce düştüm kim yaptıysa hiç hoş değil.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
kız buldular da düşürmesi kaldı yüzde 80 ni erkeklerin oluşturduğu bir toplulukta kalkan götlerin inmesi zor olacağından naz niyaz çekmeye hiç gerek yoktur.
benimdir.
4 tane düşürdüm ve 3 tanesiyle seviştim.
biri de uçak paramı yolladı sağolsun.*
Kızlar beni düşürdü.
Bi kaç siteden düşürdüm ama buraya güvenemiyom yane şimdiiiiiii bohhhh da cıhaaabiliiirrrr.
Burdaki erkeklerin çoğu ancak çelme takarak kız düşürme potansiyeline sahipler.*

edit: Bir sürü mesaj geldi tamam tamam düşürüyosunuz kızları ovv.*
ikisini düşürüp, üçünü kaldırdım. sonra kaldırdıklarımı tek ayak üstünde beklettim. düşürdüklerime de aerobik yaptırdım. aerobik yaptırdıklarımı sonra hamamda keseledim. keselediklerimle sonra metrobüse bindim. işin özeti; bir bok olmuyor. hadi itiraf et, bir sonuç bekledin bu geyikten. *
Bladiyi düşürdüm çok mutluyus.
şahsımdır. kendisi çaylaklık dönemini yeni atlatmış bir yazar çok fazla entry girmemiş zaten Türkçesi de çok iyi değil belarus'ta yaşıyormuş dün telefonda görüştük yanıma gelmek için bin tl uçak parası istedi anında gönderdim ee aşk bu sonuçta. bugün telefonu kapalı herhalde şarjı bitmiştir benim bebeğimin *
eskiden çapkınlığın da bir adabı, erkek olmanın da bir ağırlığı vardı. ayıp ya hu.... kız düşürmek nedir? birileri de oğlan kaldırmak diye başlık acarsa ayıplayıp gıybet yapmayın.
(bkz: buralar hep kızlıktı) diyen yazarlardır.
allah belanızı versin sizin, yemeye ekmek bulamıyoruz millet aç aç!
(bkz: dünya umrunda olmayan insan topluluğu)
Kendilerini çok yakından tanıdığımız uzun uğraşları sonuç vermiş yazarlardır.

Biz biliriz biz.
Neyse ki listede benimkinin yer almadığı yazarlardır.
Ah tanrım kendimi gördüm!
daha eli elimi bile değmedi. hatta ben elini tutmaya bile kıyamıyorum. çok duygusalım lan. öyle böyle değil.
bir tanesi ayak fantezilerimi (bkz: ayak fantezisi) kısmen gerçekleştirmeme izin vermişti. sayılır mı bilmem.
sözlükten erkek düşüren yazarlar ile birlikteliği olan kişilerdir.