bugün

Şu şekil konuşursunuz sonra yer saat veririsiniz kendinize tanisirsiniz. Bu kadar basit ama reel sart. En nihayetinde. Kafalar uyuşmazsa bırakırsın abi ne var bunda.
Şahit oluruz. Öyle değil mi sözlük ?.
normal olabilecek eylem. sonuçta buradan tanışmış olursunuz sadece. dünya değişiyor.
Beni çağirmayanlarin düğününde apaçi dansı yapan 70lik dedelerle fıldır fıldır dönen teyzeler olsun da çocukları pistten alamasinlar inşallah.

daha önce yaptılar, oldu.
neden olmasin. burada gorusup tanisip birbiriniz arasinda guven ortami olusursa elbet bulusabilirsiniz yuz yuze.konusmak sohbet etmek aranizi daha cok kaynastirir belki de ilerlesiniz kader bu onyargili olmayin cok.
Entry koyarsanız Bebeğinizin adını da hıamınaaa.
anne babam gençken nasıl biriydi?

google dan yaz bak beni uğraştırma yavrum.

anneeee babam da ne pis bi adammış yaaaa.

öyleydi yavrum. şimdiki gibi yorgun balta değil nicki tabi oytunkaran'dı. sözlüğün en efsane yazarıydı yavrum rahmetli baban. 1234 kişi takip ederdi babanı.

ama anneeee herkes küfür etmiş babamaaaa.

tam bir piçti de ondan yavrum. ben de onun bu piçliğine vurulmuştum o zamanlar. toprağın bol olsun oytun. boyun posun devrilsin oytun beni 4 çocukla trolledin gittin oytun. (ağlar)

ve perde kapanır...

edit: oytun bunu beğenmedi. nickini mi beğenlemdi rahmetli olmayı mı bilmiyorum.
Bizden geçti gari.
Eski yazarlardan ebeda ve junior gerçi aşkları sözlükten öncesine dayanıyordu ama evlendiler. Birbirine aşk dolu entryleri onlardan geriye kaldı sözlükte.

Onlardan bir kaçı;
(#1635310)
(#2678932)
(#1981877)

(#7542884)
(#3277310)
(#4024006)

Ebeda adlı yazarın ilk entrylerini alt alta okuyunca şu çıkıyor:
1. ben/#1630420
2. ona/#1630435
3. resmen/#1630444
4. asigim/#1630449
5. junior/#1630458
6. benim/#1630465
7. her seyim/#1630467
8. onu/#1630473
9. cok/#1630487
10. seviyorum/#1630493
la olm evlenmek ciddi bir iştir herşeyi ergen eğlencesine çevirmeyin.

buradan bulduğunu ne tanıyorsun ? ne biliyorsun ?

boşanma davaları rekor kırıyor.
ingilizce Sözlüğünden evlenin, bari çifte vatandaş olursunuz.
ms brown, mrs brown.
Olmaz olamaz imkansız, o ne öyle akraba evliliği gibi.
Sözlük ailesi olarak bizden bi çeyrek.
Hadi bakalım.
yaklaşık 7-8 sene önce gerçekleştirilmiş hareket. gerçekleştirenler de evlenmeden önce hesaplarını sildiler hatta facebook' dan sözlükteki arkadaşlarını da çıkardılar. pek tasvip etmemiştik ve kırıcı olmuştu. nickleri bende kalsın.
Nikahı da zall reis kıyar gari.
Neden olmasın? Sevişiyoruz. Ihıhıhıh.
Zall ın bana verdiği yetkiye dayanarak sizi karı koca ilan ediyorum densin bari.
Bunu başaran bir çiftin 10 Eylül'de nikah şahidi olacağım.
Olmaz denilmemesi gereken olay.
Yakınlarımda böyle bir şeye şahit olabilirim hiç belli olmaz. ama bunu gerçekleştirebilecek kişiler tanıyorum.
Çıkış yapıp nikah salonuna gitmeyecekseniz telaffuz hatasıdır. Tanışmaktır o.
Neden olmasindir. Guven ortami oluşmussa aranizda disarda da bulusup arabizdaki uyumu kaliciligi test edersiniz. Olursa sevgili olmazsa da eski bir dost olarak hayatiniza devam edersiniz. Önyargili bakmayin.
hayırlısı be gülüm..
onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.
Var biri kafamda...

Bir borcam hediye edip yoklayacam du bakalım..
Çok aptalsınız abazalığınız gözünüzü karartmış buradakiler insan bile değil nasıl evleneceksiniz?