bugün

Malliktir.
Mal işidir. ne aşkı lan buluşup sevişip ayrılın.
dervişin fikri neyse zikri de o olur bacılar.
fikirleri önemseyin.
Bir çakalın ikna etmeye çalıştığı konu sizinle olan hayalidir.
Şurada öten kızların en az %80 birine aşık olmadıysa yada aşkım demediyse şu an sözlüğü bırakır giderim.

Çok net.
Kızlarımız böyle maalesef.. Aşık oluyorlar durduramıyoruz..
Bir de nasıl ilgi kötü kadınları olduklarını bilseniz şaşırırsınızz..
Başta yok artık falan desem de olabilen durum. Ne zaman biteceğini bekliyorum dualar eşliğinde.
Not: başka bir sözlükte bir arkadaşımın bir adama aşık olması durumudur. Adamlığı konusunda ben endişeliyim orası ayrı.
Mesela yaramaz ve asi hobelek var cok tatli.
büyük hatadır.
Oldum da yürümedi ya işte.

Ağlıyorum şu anda.
Çok saçma ya demek istiyorum ama değil.digital çağda yaşıyoruz sosyal medya hayatımızın bir gerçeği.burada bir insanı normal hayatta tanıdığın kadar tanıyabilmek mümkün.hatta anonim olduğu için daha net bile tanıyaniliyorsun bazen.
Ben bir kez 'aşk' olarak değerlendirilebilecek şey yaşadım.ama düzenli aralıklarla yazdıklarından etkilendiğim,güzel adamlar oluyor.yazsınlar okuyalım,yazsınlar sohbet edelim.ama bundan ötesini beklemek biraz abartı.
Hoşlantı falandır o.
" sözlükte adam yok " diyenleri utandıran olaydır.
Geçenlerde birkaç arkadaş yazdı ama sonrasından birşey çıkmadı...
Tam çay içilecek adamım oysaki.
Ağır #Çerkes erkeği içeririm.
(bkz: Ne kafalar ne kafalar).

Konum atıyorum arkadaşlar isinize yarayabilir;
https://goo.gl/maps/C8kxeq6pPyE2
bana olmadığınız kesindir lan annem bile beni terlikle seviyor.
Bi adamin yazdiklarina asik oluyorum galiba sozluk kendisini hic bilmek tanimak istemiyorum.

edit: eksileyenler git tanış mi demek istiyor acaba?
Ben de oluyorum, uyuyunca geçiyor.
sözlükte adam ne arar.
genelde mutsuzlukla biter. aşık olan tarafından değil ama. adam tarafında. o da heveslenir. o da hoşlanır durumdan. fakat aşık olan kişi küt diye bırakır gider. hiçbir şey deme ihtiyacı bile hissetmez. oldu bitti falan der. aşık olunan yazar da, mutsuzluğuyla başbaşa kalır.
Benim bildiğşm bir tane adam var: queen dinleyem adam. Herif çok can yakıyor demek ki.
sözlük ne arar lan adamda..
ya lütfen öyle değilmişiz gibi yapalım şii..
arada bir saplantı duyduklarım oluyordu zamanında.
şöyle bir hafta falan derin takibe alıyordum, tabii bundan kendilerinin haberi olmazdı genelde.

uzun bir süredir olmuyor nedense. çökmüyorum kimsenin ensesine, tuhaf.

ayarlarımı bozdu birileri benim. bende onun ayarlarını bozacağım bu gidişle haberi yok. safım benim.
(bkz: de siktir lo)
henüz bu duygu başlamamışken önüne geçtiğim olay. devam etseydim ne olurdu merak ediyorum.
ben söyleyeyim bacım. gene sana hüsran, gene sana hasret.

takma. yaşnamamış en güzelidir her zaman.