bugün

Rahatsızlıkların kat be kat artarak arşa ulaşmasının da belirtisiyle kendisini gösteren gerçek.

Ulan herkes isyan etmeye başladı artık. Bir kaç orospu çocuğu çıkıp alenen Atatürk'e hakaret eder, biri çıkar tecavüze uğrayan 21'lik kadının o saatte ne işi vardı der, birisi çocuk Yaşta (15 yaşında) evlilik serbest olsun diye kampanya başlatır. Hele bazıları cinsel içerikli başlık açıp, başlıktan bile kısa olacak şekilde 2-3 kelimelik cümleler girer.

Boku çıktı artık arkadaşlar. Eşeğin amına suyu kaçırdınız artık. illa moderasyonu falan mı göreve çağıralım, illa moderasyon mu konuya el atsın. Biraz haysiyetli olmak çok mu zor lan? Yok olamıyorum diyorsanız; 'yallah inci'ye.'
Orospu çocukluğu yapmaktan çekinmedikleri gerçeğidir.

Onlar orospu çocukluğu yaparken troll, Ben bunu söyleyince küfürbaz oluyorum ama nedense.
trollere ben de karşıyım ama düzgün başlık açılınca da kimse entry yazmıyor.
(bkz: deveye diken insana siken yaranır)
düzgün başlık açılınca enty girilmiyor evet, çünkü yazacak bir şeyleri yok, konu hakkında fikirleri yok, neerede magazinsel, kadın erkek üzerine saçma bir başlık olsa damlarla oraya, burası sözlük mü forum mu belli değil. yazar alımları gözden geçirilmeli, ekşi sözlük yazar alımı 2, 3 seneyi buluyor. burada 3 gün. başlıklar daha sık kontrol edilmeli, format deniliyor, formata uyan yok.
Evet gerçekten troller yüzünden huzur kalmadı bu sözlükte.
bos beles tiplerin yaptigi tespit. isteyen istedigi gibi takilir. begenmiyorsan cikis butonu orada.
Sözlükte ergenlerin artması ile doğru orantılıdır.
tüm trolleri buraya davet ediyorum. güzel vakit geçirebileceğiniz, kendi halinizde eğlenebileceğiniz bir başlık.
(bkz: uludağ sözlük troll yazarlar kulübü)
Bazısı sözlükten çıkıp raylarda namaz kılıyor.
ya bu eksiler nereye gidiyor?
belli bir eksi puanı olanın yazarlığı düşürülsün.
doğal seleksiyon olsun.
yoksa inci sözlükten farkı yok.
Tren onlara girsin raylara bir şey olmasın.
Çokta şeetmemek lazım çünkü zall kardeşin ferrari masrafı çok.

Zall! Bi tur bineyim mi.*
bundan 5 yıl önce de troller vardı ama hiç biri bunlar kadar arsız değildi. bunlar çok ayrı bir versiyon oldu çıktı. sol frame de başlıklarda girecek düzgün entry bulamıyorum artık.

çoğu cinsellik üzerine açılan saçma başlıklar, yok oruçlu arkadaşlar baksın, yok sakso çeken bilmem kız, yok fitness a gidiyormuş da cart da curtta, artık utanmanın kalmadığı bi yere dönüştük sonunda. o değil bir de gelmiş bu başlık altındakilere beğenmiyorsan çıkış düğmesini gösterenler olmuş vallahi yazık şu duruma bakın.

biran önce güzelim sözlük toparlanmalı. eski nesillerin de tepkilerini dile getirmesi gerekiyor yöneticilere artık. böyle gitmemeli yazık şurda zaten az sayıda kaliteli yazar arkadaşlar var onları da kaçırmamalı bu sözlük.
idam isteriz!
(bkz: balık baştan kokar)

(#36707016)
(#36838502)
(#35866990)